وقتی به حکومت برسیم اوضاع را در 6 ماه سامان خواهیم داد/AKP دارد هر روز بی آبرو تر می شود

سرویس ترکیه - کمال قلیچدار اوغلو به پروپاگاندای حزب حاکم درباره اپوزیسیون پاسخ داد.

به گزارش کردپرس، کمال قلیچدار اوغلو رئیس حزب جمهوری خواه خلق (CHP) با اشتراک ویدئویی در صفحه های مجازی حزب، به ادعاهای حزب حاکم درباره CHP پاسخ داد.

با بالا گرفتن درخواست ها پیرامون برگزاری انتخابات زودهنگام، و ریزش آرای حزب عدالت و توسعه (AKP)، حزب حاکم با انتشار اخباری در رسانه های حکومتی به طور گسترده تبلیغاتی درباره بی فایده بودن اپوزیسیون برای کشور انجام داده بود.

کمال قلیچدار اوغلو به عنوان رهبر حزب اصلی اپوزیسیون در پاسخ به پروپاگاندای حزب حاکم با بیان این که در این کشور بیش از هر کسی بر علیه ما کارزار راه افتاده است گفت: «حکومت با استفاده از مزدورهای فضای مجازی اش با راه انداختن این کارزار ها به CHP افترا می زند... می بینید که الان دارند تقاص کارهایشان را پس می دهند و خودشان بی آبرو می شوند (اشاره به رسوایی های اخیر حزب حاکم).»

او با اشاره به پروژه های انجام شده در شهرداری های تحت مسئولیت CHP گفت: «آنها گفته بودند که ما پروژه ای نداریم. می بینید که ما این همه پروژه را برای خدمت رسانی به بیش از 11 میلیون هموطن انجام داده ایم. ما اپوزیسیون هستیم. وقتی که در جایگاه حکومت قرار بگیریم می توانیم با همراهی شما در 6 ماه این کشور را زیر و رو کرده و سر و سامان بدهیم. به شما قول می دهم.»

در هفته های اخیر ادبیات روسای CHP به نحو محسوسی تغییر کرده است. به نظر می رسد آنها از برگزاری انتخابات زودهنگام در آینده نزدیک و پیروزی در آن اطمینان بیشتری حاصل کرده اند.

کد خبر 9828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha