دبیرخانه دائمی همایش‌های تربیت بدنی کشور در کردستان دایر شد

سرویس کردستان - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: از سوی معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، استان کردستان به عنوان دبیرخانه دائمی همایش‌های این معاونت معرفی شد.

به گزارش کرد پرس، افشین خوشگوار در جمع خبرنگاران گفت: یکی از معیارهای معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش علم محوری است و برای تحقق این مهم یکی از برنامه‌های پیش بینی شده در وزارتخانه برگزاری همایش‌های علمی است.

وی افزود: در این راستا استان کردستان از سال ۱۳۹۵ میزبان همایش علمی دستاوردهای ورزش‌های دانش‌آموزی بوده و تا سال گذشته 3 دوره آن را به صورت مطلوب برگزار کرد و برهمین اساس امسال همزمان با چهارمین دوره این همایش، میزیانی همایش ملی کوچ (کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان) نیز به این استان واگذار شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان اظهار کرد: با توجه به برگزاری بسیار مطلوب این همایش‌ها و براساس تصمیم معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، استان کردستان به عنوان دبیرخانه دائمی تمام همایش‌های حوزه تربیت بدنی و سلامت انتخاب شد.

خوشگوار ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در مهر سال ۱۴۰۱ نیز پنجمین همایش دستاوردهای ورزش دانش‌آموزی با محوریت ارتقای سواد حرکتی دانش‌آموزان در استان کردستان برگزار می شود.

کد خبر 23301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha