فتحی: 20 میلیارد تومان برای آبادانی روستاهای حسین آباد سنندج هزینه شد

سرویس کردستان - نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مبلغ ۲۰ میلیارد تومان صرف آبادانی روستاهای حسین آباد سنندج شد، گفت: خوشحالم که پیگیری حقوق مردم به آبادانی و توسعه زیر ساخت روستایی منطقه منجر شده است.

به گزارش کرد پرس، محسن فتحی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، مبلغ ۲۰ میلیارد تومان ظرف فصل جارق عمرانی، صرف توسعه زیرساخت روستایی از جمله طرح هادی، بهسازی و آسفالت راه روستایی در حسین آباد سنندج شد.

وی اظهار کرد: دست کم از 6 روستای منطقه بازدید صورت گرفت و این پیگیری‌ها در راستای بازدیدهای نوروزی و متعاقب آن در خرداد ماه صورت گرفت و خوشحالم که نتیجه نظارت و پیگیری‌ها‌ به نتیجه رسیده، بخشی مشکلات مردم در حوزه زیر ساخت روستایی این منطقه حل شده‌ و پیگیری حقوق مردم به آبادانی و شکوفایی روستاهای منطقه منجر شده است.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی افزود: هر مسئولی اگر صادقانه مطالبات مردم را پیگیری کند، در نهایت صرف فعل "شد" ممکن می‌شود و خوشبختانه این مهم در بخش حسین آباد ممکن شد.

فتحی ادامه داد: امید است رویه فعلی برای دیگر روستاهای منطقه دنبال خواهد شد و ما امیدواریم با این اقدام گامی هرچند کوچک در راستای خدمت به قشر تولیدگر‌ و لایق روستایی انجام دهیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه خوشبختانه سیمای عمرانی و آبادانی مرکز بخش حسین آباد نیز تغییر یافته، یادآور شد: در طول سال‌های گذشته هیچگاه اقدامات زیرساختی و آبادانی با رویه پیگیری مستمر در منطقه صورت نگرفته‌ است.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خوشبختانه امروز با ارتباط مستمر و نظارت میدانی و حضوری و نیز پیگیری مستمر مشکلات روستائیان، میان ما و این قشر شریف، ارتباط صمیمانه‌ای شکل گرفته و لحظه‌ای از مشکلات آنان غافل نخواهیم بود.

کد خبر 19854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha