پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی در گسترش وحدت بین مسلمانان داشت

سرویس کردستان - مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: با شروع و پیروزی انقلاب اسلامی وحدت بین مسلمانان بسیار پررنگ تر از گذشته شد و گسترش وحدت را در میان جهان اسلام شاهد بودیم.

به گزارش کرد پرس، حجت الاسلام سعید عسکری در نشست خبری با خبرنگاران کردستان که به مناسبت هفته وحدت برگزار شد، با بیان اینکه امسال در تلاش هستیم تا در هفته وحدت برنامه‌های متنوع‌تری نسبت به سال‌های گذشته داشته باشیم، گفت: شکی نیست که در تمام جنایات و حوادثی که در جهان در حال انجام است دست دشمنان اسلام کاملا پیدا است و این از ناتوانی دشمنان و شکست آنها خبر می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی با تمام چالش هایی که وجود دارد در حال پیشروی و ترقی است، اظهار کرد: تاکید امام به هفته وحدت مختص دوران انقلاب نیست بلکه پیش از انقلاب نیز وحدت بین مسلمانان از اهم موضوعات و درس‌ها بود.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور افزود: با شروع و پیروزی انقلاب اسلامی وحدت بین مسلمانان بسیار پررنگ تر شد، لذا پیروزی انقلاب به خود مردم بر می‌گردد و تداوم آن نیز با تدابیر رهبری به وحدت بین مسلمانان و مذاهب منجر شد.

حجت الاسلام عسکری با بیان اینکه مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور به عنوان رئیس ستاد اجرایی هفته وحدت معرفی شده است، ادامه داد: امسال در تلاش هستیم تا در هفته وحدت برنامه‌های متنوع‌تری نسبت به سال‌های گذشته داشته باشیم.

وی یادآور شد: برنامه‌ها و همایش‌های زیادی اعم از برگزاری سخنرانی، تجلیل از طلاب و روحانیون موفق و ممتاز، شب شعر و محافل انس با قرآن و ... در هفته وحدت در استان اجرا می شود.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور بیان کرد: هرچه کار به بهترین نحو صورت بگیرد اگر انعکاس نداشته باشد از درجه اعتبار ساقط می شود.

کد خبر 19327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha