دو معلم آذربایجان غربی، تلاشگران احیای نگین فیروزه ای ایران شناخته شدند

سرویس آذربایجان غربی- دبیر کارگروه ملی و مجری طرح نجات بخشی دریاچه ارومیه با اهدای لوح و تندیس از خدمات 2 معلم آذربایجان غربی در زمینه دریاچه ارومیه تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در این خصوص بیان کرد: این مراسم معاون رییس جمهوری، رییس سازمان حفاظت محیط زیست، دبیر کارگروه ملی و مجری طرح نجات دریاچه ارومیه برگزار شد از 30 نفر از تلاشگران احیای نگین فیروزه ای ایران تجلیل کرد.

مهین منافی افزود: 2 معلم از استان آذربایجان غربی به نامهای "لیلا اسمعیل زاده" از ارومیه و "سید علی اکبر خسروی" از شاهیندژ فرهنگیانی بودند که مورد تقدیر عیسی کلانتری قرار گرفتند.

او تصریح کرد: مجموعه آموزش و پرورش استان آذربایجان غربى با محوریت فعالیت هاى سازمان دانش آموزى و از سال ٩٤ فعالیت هاى فرهنگ سازى مصرف صحیح آب و بسیارى فعالیت فرهنگى دیگر براى دانش آموزان را آغاز نموده و طی ٣ سال اخیر نیز اقدام به تشکیل و راه اندازى تشکلى با عنوان "همیاران آب" نموده و گام هاى محکم و بلندى را در زمینه اطلاع رسانى وضعیت دریاچه ارومیه و مقوله مهم فرهنگ و فرهنگ سازى برداشته است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: امروز نیز دو فرهنگى که مورد تجلیل قرار گرفتند در همین زمینه و تشکیل و راه اندازی و مدیریت تشکل دانش اموزی همیاران آب فعالیت داشتند.

به گزارش کردپرس، عملیات احیای دریاچه ارومیه از سال 1392 در کشور در 2 بخش مردمی و دولتی کلید خورده است.

کد خبر 5954

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha