استاندار آذربایجان غربی خواستار پاسخگویی سریع و شفاف به هرگونه انتقاد رسانه ای شد

سرویس آذربایجان غربی- استاندار آذربایجان غربی در نشست با فرمانداران بر مدیریت به موقع حوادث هرچند کوچک در محیط شهرستانی برای جلوگیری از تبعات احتمالی و فراگیر شدن دامنه حادثه تاکید کرد و گفت: ضروری است ضمن پاسخگویی سریع، شفاف و مستدل به هرگونه انتقاد رسانه ای نسبت به تقویت آگاهی عمومی اقدام نمایند.

به گزارش کردپرس، محمدمهدی شهریاری امروز یکشنبه هفدهم اسفندماه در دومین نشست سراسری فرمانداران که در محل سالن شهید سلیمانی استانداری برگزار شد ضمن قدردانی از تلاش فرمانداران بر ضرورت حضور در بین مردم به منظور آگاهی از مشکلات و رصد مسائل را مورد تاکید قرار داد.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه دولت و نظام به هم گره خورده هستند افزود: فرمانداران باید دستاوردهای دولت در سخت ترین شرایط سیاسی و اقتصادی را برای مردم بیان کنند تا امید عمومی افزایش یابد.

او مدیریت به موقع حوادث هرچند کوچک در محیط شهرستانی برای جلوگیری از تبعات احتمالی و فراگیر شدن دامنه حادثه را نیز خواستار شد و گفت:ضروری است ضمن پاسخگویی سریع، شفاف و مستدل به هرگونه انتقاد رسانه ای نسبت به تقویت آگاهی عمومی اقدام نمایند.

استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از کم کاری برخی مدیران به جهت روزهای پایانی فعالیت دولت افزود: کم رمقی و کوتاهی در وظایف و مسئولیت ها به هیچ وجه قابل قبول نیست. گزارشات رسیده حاکی از آن است برخی مدیران به دلایل مختلف نسبت به انجام فعالیت ها به جهت روزهای پایانی فعالیت دولت کوتاهی می کنند. تا روز آخر موظف به ادای تکلیف قانونی و شرعی خود حتی مصمم تر از روز اول هستیم.

شهریاری تصریح کرد: فرمانداران پروژه های شاخص و اثربخش شهرستانی که در روند زندگی مردم تاثیر گذاشته را بیان کنند. از ارائه آمارهای مقایسه دولت تدبیر و امید با دولت قبل نهراسید و به مردم اطلاع دهید.

او با تاکید بر تقویت وحدت و همدلی تصریح کرد: بیش از هر زمانی به تقویت وحدت و انسجام نیاز داریم.عده ای و یا شاید گروه هایی به هدف برهم زدن فضای سیاسی استان و شهرستان درصدد توطئه باشند لذا نباید اجازه داد که وحدت خدشه دار شود. امروز زمان بیان دستاوردها و تقویت وحدت و همدلی است.

استاندار آذربایجان غربی اعتماد مردم و سرمایه اجتماعی را امری مهم دانست و گفت: نباید بگذاریم رقابت از آن حالت قانونی خارج شود. معیار همه ما قانون باشد؛ ما بالاتر از قانون که نداریم. رای مردم نزد ما امانت است.

شهریاری افزود: شما مسئولیت سنگینی بر دوش دارید؛ اولا شما امانتدار مردم در دیروز، امروز و فردا هستید. اختیارات ما از جانب مردم است و مردم به ما امانت داده اند و این را باید سالم به نفر بعدی تحویل دهیم؛ ما امانتدار هستیم و صاحب این امانت مردم هستند.

وی خاطرنشان کرد:همان‌طور که در دو سال گذشته همه ما و شما با تمام توان برای خنثی سازی تحریم های هفت ساله و فشارهای سیاسی تلاش کردیم تا اقتصاد با همه کاستی ها روی پای خود بایستد و مردم هر چند با مشکلات بتوانند زندگی کنند، امروز یک مسئولیت مضاعف به عنوان امانتدار داریم، رای مردم و صندوق های آرا امانت هستند.

استاندار آذربایجان غربی گفت: اینکه عده ای به بهانه های سیاسی و انتخاباتی دولت را مورد هجمه قرار می دهند و منکر دستاوردها می شوند و بعضا تریبون دشمنان می شوند بزرگترین خیانت را به کشور و نظام می کنند.

گفتنی است؛ استاندار آذربایجان غربی در حالیکه در نشست با فرمانداران استان بر پاسخگویی سریع شفاف و مستدل هر گونه انتقاد رسانه ایی تاکید کرده است، اما هنوز پاسخ خبرنگار کردپرس در خصوص بروکراسی در استان را بی جواب باقی گذاشته است.

در کردپرس بیشتر بخوانید؛

کلاف پیچیده بروکراسی بر دست و پای آذربایجان غربی

کد خبر 5949

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha