واگذاری ۲۰ ساله سایت پایین‌ دست سد قشلاق سنندج برای فعالیت‌ های گردشگری

سرپرست اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی کردستان، از انتشار فراخوان واگذاری ۲۰ ساله سایت پایین‌ دست سد قشلاق سنندج برای انجام فعالیت‌ های گردشگری در استان خبر داد.

به‌ گزارش کرد پرس، منصور مهرزاد گفت: در راستای شیوه‌ نامه اجرایی فعالیت‌ های گردشگری و تفریحی در منابع و تاسیسات آبی استان، شرکت آب منطقه‌ای کردستان در فراخوان ارزیابی کیفی مزایده دو مرحله‌ای ساخت، اجاره، بهره‌ برداری و انتقال (BLOT)، قسمتی از سایت پایین‌ دست سد قشلاق سنندج را به متقاضیان دارای صلاحیت برای انجام فعالیت‌ های گردشگری تفریحی واگذار می کند.

وی اظهار کرد: در این فراخوان آمدە است که سایت گردشگری مجموعه تفریحی فرهنگی پل شیخ، سایت پایین دست سد بازارچه عرضه محصولات بومی (بچینگ)، سایت پایین‌ دست سد مجموعه ورزشی تفریحی ساتیله و محدوده تفریحی کمپینگ سرریز و بدنه این سد، با اجاره بلند مدت ۲۰ ساله به سرمایه‌ گذار بخش خصوصی واگذار می‌ شود.

سرپرست اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی کردستان افزود: متقاضیان و سرمایه‌ گذارن می‌ توانند برای کسب اطلاعات بیشتر تا ۹ بهمن‌ ماه سال‌ جاری با مراجعه به سامانه تدارکات دولت الکترونیک به آدرس WWW.SETADIRAN.IR برای شرکت در این فراخوان اقدام کنند.

کد خبر 41739

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha