تردد در گردنه‌های کردستان با زنجیر چرخ امکانپذیر است

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: با توجه به بارش برف و کولاک در نقاط مختلف استان، هم اکنون تردد در گردنه‌های استان با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

به گزارش کرد پرس، رامبد نوذری گفت: در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی استان بارش برف گزارش شده و با توجه به کولاک شدید و کاهش دید تردد در گردنه‌ها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی به لغزنده بودن جاده های استان اشاره کرد و افزود: از مردم درخواست می‌شود از امشب تا بعدازظهر روز پنجشنبه از ترددهای غیرضرور در جاده‌های استان پرهیز کنند.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان با بیان اینکه راهداران با استفاده از تمام تجهیزات و امکانات در محورهای مختلف استان مشغول برفروبی هستند، اظهار کرد: به همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر وسایل گرمایشی برای تردد در محورهای برون شهری استان ضروری است.

نوذری ادامه داد: در این فصل و به ویژه مواقع بارندگی، لغزندگی از جمله مخاطره‌های جاده‌های استان است که رانندگان باید با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز هرگونه حادثه جلوگیری کنند.

وی یادآور شد: راهداران در قالب طرح‌های مختلف زمستانه، نوروزی و تابستانی بیش از هشت هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه های استان شامل یک هزار و ۹۰۰ کیلومتر در مسیرهای بین شهری و بیش از ۶ کیلومتر راه روستایی را تحت پوشش قرار می‌دهند.

کد خبر 41073

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha