۲۰میلیارد تومان برای تجهیز مدارس آذربایجان غربی تخصیص یافت

سرویس آذربايجان غربى- استاندار آذربایجان غربی گفت: ۲۰ میلیارد تومان از اعتبار تعیین شده در سفر ریاست جمهوری برای تجهیز و توسعه مدارس استان بخصوص در مناطق محروم تخصیص یافته است.

به گزارش کردپرس، محمدصادق معتمدیان امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با تاکید بر حمایت از دانش آموزان بی بضاعت مناطق مرزی، افزود: رایزنی ها و پیگیری های لازم جهت راه اندازی و تجهیز کتابخانه مدارس روستایی و عشایری انجام می شود.

او در ادامه با اشاره به اختصاص ۱۰۸ میلیارد تومان جهت توسعه حوزه آموزش و پرورش استان در سفر اخیر ریاست جمهوری، خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۰ میلیارد تومان از این اعتبار برای تجهیز و توسعه مدارس استان بخصوص در مناطق محروم تخصیص یافته است.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر حمایت ویژه از دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان، تصریح کرد: تدابیر لازم برای جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان و بخصوص دختران دانش آموز اندیشیده می شود.

به گزارش کردپرس، بر اساس اعلام مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی؛ همچنان ۲۱ درصد مدارس استان نا ایمن هستند و ١٣٥هزار دانش آموز در این مدارس تحصیل می‌کنند/.

کد خبر 38639

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha