رانندگان گذرگاه های مرزی نباید فقط به منافع خود بیاندیشند و منافع عمومی را به خطر اندازند

سرویس عراق و اقلیم کردستان- جانشین وزیر امور داخلی اقلیم کردستان در واکنش به اعتراضات اخیر رانندگان و کاسبکاران در گذرگاه مرزی باشماق، تاکید کرد که نباید آنان فقط منافع خود را در نظر گرفته و به منافع عمومی دست درازی کنند.

به گزارش کردپرس به نقل از سایت خبری خندان، بنا به اطلاعیه دفتر چتو صالح جانشین وزیر امور داخلی اقلیم کردستان، وی دیداری را در مورد مشکلات و معضلات گذرگاه های مرزی اقلیم، با حضور رئیس شورای استانی سلیمانیه، فرمانده نیروهای امنیتی استان، مدیر گذرگاه مرزی باشماق، رئیس پلیس پنجوین و رئیس سندیکای رانندگان باشماق و با شرکت رانندگان این گذرگاه مرزی انجام داده است.

در این دیدار مشکلات و معضلات رانندگان سواری و باری گذرگاه مرزی باشماق و راهکارهای حل این مشکلات مورد بحث و بررسی قرار گرفته و چتو صالح اعلام کرد که در تمام اقدامات، منافع عمومی و نیز معیشت رانندگان در گذرگاه ها در نظر گرفته می شود.

وی تاکید کرد که به هیچ کسی اجازه داده نمی شود درخارج از چارچوب های قانونی در امور گذرگاه های مرزی دخالت کند و امور در باشماق نیز با توافقات صورت گرفته با جمهوری اسلامی ساماندهی شده و اداره می شود و با هر کسی که در اداره امور اختلال ایجاهد کند برخود قانونی صورت می گیرد و رانندگان نیز نباید فقط به منافع شخصی خود بیاندیشند و به منافع عمومی دست درازی کنند.

کد خبر 341346

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha