برآورد اعتبار 50 میلیارد تومانی برای خط انتقال آب شرب سقز

سرویس کردستان - فرماندار شهرستان سقز گفت: طول خط انتقال آب شرب سقز پنج کیلومتر و هزینه برآورد شده برای اجرای این طرح ۵۰ میلیارد تومان است.

سرویس کردستان - فرماندار شهرستان سقز گفت: طول خط انتقال آب شرب سقز پنج کیلومتر و هزینه برآورد شده برای اجرای این طرح ۵۰ میلیارد تومان است.

به گزارش کرد پرس، جعفر توان در حاشیه بازدید از خط انتقال تأمین آب شرب شهرستان سقز، گفت: این پروژه با هدف تأمین آب شرب پایدار و بلند مدت سقز اجرا می‌شود.

وی افزود: هم اکنون تصفیه خانه شماره ۲ آب سقز که امکان تصفیه ۴۰۰ لیتر بر ثانیه را دارد ۱۰۰ لیتر آب تصفیه می کند که با اجرای این طرح ۳۰۰ لیتر آب تصفیه شده دیگر هم وارد مخزن می‌شود.

فرماندار شهرستان سقز بر آغاز همزمان فعالیت طرح از سمت میدان انقلاب به سمت میدان دخانیات و از میدان مذکور به سمت تصفیه خانه شماره ۱ را که دارای دو پیمانکار جداگانه است، تأکید کرد و از مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان خواست به دلیل مشکلات ترافیکی برای شهروندان، در اتمام این طرح تسریع کنند.

توان به مشکلات این پروژه برای مردم شهر سقز اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به سنگی بودن بخشی از بستر مسیر از جمله بلوار وحدت، چهار راه آزادگان و میدان دخانیات، مشکلات ترافیکی ناشی از آن از چالش‌های این طرح است.

وی یادآور شد: طول خط انتقال آب شرب سقز پنج کیلومتر و هزینه برآورد شده برای اجرای این طرح ر ۵۰ میلیارد تومان است.

کد خبر 32578

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha