نمایشگاه عکس میراث جهانی هورامان در سروآباد افتتاح شد

سرویس کردستان - مدیر پایگاه میراث جهانی هورامان گفت: نمایشگاه عکس جلوه های رمضان در میراث جهانی هورامان در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروآباد با حضور فرماندار، امامان جمعه سروآباد و هورامان تخت و مدیران شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش کرد پرس، پویا طالب نیا در گفتگو با خبرنگاران، گفت: با توجه به ظرفیتی که در استان‌های کردستان و کرمانشاه وجود دارد پیشنهاد برپایی نمایشگاه‌های عکسی از رویدادهای جهانی هورامان در این ۲ استان داده شد.

وی با اشاره به اینکه طی فراخوانی آثاری از عکاسان خبری برای نمایشگاه عکس کردستان ارسال شد، افزود: با توجه به اینکه هورامان بین ۲ استان کردستان و کرمانشاه مشترک است نمایشگاه‌های عکس هم در این استان‌ها برپا می‌شود.

مدیر پایگاه جهانی منظر فرهنگی تاریخی هورامان اظهار کرد: تجمیع عکس‌های برپا شده در نمایشگاه‌های کردستان و کرمانشاه با همکاری یونسکو در قالب نمایشگاهی در تهران به نمایش در می آید.

طالب نیا با اشاره به اینکه هر برنامه‌ای که به اجرا در می آید با انتشار گزارش‌های خبری و تصویری ماندگار می‌شود، ادامه داد: انتشار گزارش های تصویری از برنامه های مختلف به ویژه هزار دف در پالنگان باعث شده چنین مراسم هایی جهانی شود و از اقصی نقاط کشور و دنیا افرادی حضور پیدا کنند.

نمایشگاه عکس میراث جهانی هورامان در سروآباد به مناسبت سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به استان کردستان، توسط قرارگاه جوانان گام دوم انقلاب اسلامی با همکاری فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروآباد، بنیاد علوی و حمایت پایگاه ثبت جهانی هورامان برپا شد.

کد خبر 32286

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha