ضاربان پزشک متخصص در پیرانشهر دستگیر شدند

سرویس آذبایجان غربی- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: ضاربان پزشک متخصص در پیرانشهر با همراهی فرماندهی انتظامی، دستگاه قضا و فرماندار این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش کردپرس، جواد آقازاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این افراد، متخصص بیهوشی را در شهرستان پیرانشهر مضروب کرده بودند که با همراهی مسوولان، به مراجع قضایی تحویل داده شده اند.

او اضافه کرد: پزشکان در راستای حفظ سلامت بیماران به ویژه در شرایط خاص کرونایی با همه توان تلاش می‌کنند و سعی آنان، جلوگیری از فوت حتی یک بیمار است و نباید با آنان اینچنین رفتارهایی صورت گیرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی ادامه داد: این استان در وضعیت قرمز بوده و تعداد افراد مبتلا به بیماری کرونا همچنان رو به افزایش است.

آقازاده افزود: تعداد افراد بستری در بیمارستان های آذربایجان غربی با سندرم حاد تنفسی افزایش یافته است و این استان در وضعیت حساسی قرار دارد.

به گزارش کردپرس، حوالی صبح روز یکشنبه یکم تیرماه، یک متخصص بیهوشی در پیرانشهر، توسط همراهان یک بیمار مورد حمله قرار گرفته و به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

همراهان این بیمار ۳۳ ساله مبتلا به کووید-۱۹ که بسیار بدحال بوده، پس از اینکه بیمار فوت می‌کند به صورت گروهی و هفت نفره به دکتر ابوترابی حمله‌ور شده و ایشان را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

کد خبر 304001

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha