۱۶ پروژه توسعه زیرساخت های مخابراتی در قروه اجرا شد

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶ پروژه مخابراتی در شهرستان قروه با ۲۵ میلیارد و ۸۱۲ میلیون ریال اعتبار انجام شده است.

به گزارش کرد پرس، آزاد حکمت گفت: از تعداد پروژه های اجرا شده ۱۵ مورد آن مربوط به توسعه زیرساخت های مخابراتی در نقاط روستایی بوده که این امر بیانگر توجه مخابرات نسبت به توسعه سطح کمی و کیفی خدمات مخابراتی در روستاها است.

وی افزود: از آنجاییکه بهره گیری و استفاده از زیرساخت های فیبرنوری در بهبود عملکرد سیستم ها و ارایه سرویس های مخابراتی با کیفیت تر نقش بسزایی دارد، در این راستا مجموعه مخابرات نیز در شهرستان قروه اقدامات قابل توجه ای انجام داده است.

مدیرمخابرات منطقه کردستان اظهار کرد: ایجاد مرکز جدید از طریق فیبر نوری و ارائه سرویس ADSL در هفت نقطه روستایی با سرمایه گذاری ۹میلیارد و ۷۲۸ میلیون ریال از جمله پروژه های اجرا شده در این شهرستان است.

حکمت ادامه داد: به منظور پاسخگویی به مطالبات و رفع نیازهای ارتباطی و مخابراتی مشتریان در حوزه دیتا، با صرف اعتبار ۳ میلیارد و ۵۸۴ میلیون ریال در ۸ نقطه روستایی ظرفیت سازی و توسعه ADSL انجام شده است.

وی با بیان اینکه مخابرات منطقه در راستای ایجاد شرایط لازم در برقراری ارتباط مخابراتی پایدار برای مشتریان پروژه های توسعه ای مختلفی را در استان اجرا کرده است، یادآور شد: نصب و راه اندازی باتری پرظرفیت در مرکز اصلی در شهرستان قروه به ارزش ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، زیرساخت ارتباط با کیفیت و پایدار را فراهم آورده است.

مدیرمخابرات منطقه کردستان بیان کرد: شهرستان قروه به لحاظ تراکم و تعدد مراکز و دفاتر به ویژه در مناطق روستایی و از طرفی به عنوان دروازه ورودی استان از ظرفیت های تولیدی مناسبی برخوردار است که گسترش زیرساخت های ارتباطی کمک شایانی به تحقق اهداف مخابرات در این منطقه خواهد کرد.

کد خبر 2771642

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha