مردم ایلام خالق حماسه‌ ماندگار انتخابات هستند/ ۱۱ هزار نفر عوامل برگزاری انتخابات در استان

سرویس ایلام - استاندار ایلام صبح روز جمعه ۱۱ اسفندماه با حضور در دبستان توحید شهر ایلام، رای خود را به صندوق‌ انداخت.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حسن بهرام نیا در شعبه‌ اخذ رأی دبستان توحید در جمع خبرنگاران گفت: مردم امروز با آغاز فرایند رای‌گیری در پای صندوق‌های رای، حضوری پُرشور داشتند و موج عظیم مردم در پای صندوق‌های رای، گویای این است که مردم به تاسی از فرمایشات ائمه(ع) که در کار خیر باید عجله کرد عمل کردند. در حال حاضر شاهد حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای هستیم.

وی افزود: مردم ایلام پس از خلق حماسه‌ دفاع مقدس و اربعین و ۳۹ انتخابات در ادوار مختلف، خالق حماسه‌ی ماندگار انتخابات ۱۱ اسفندماه هستند و در انتخابات امروز مردمان بصیر، باگذشت، باغیرت و امتحان پس داده‌ی استان ایلام، بلوغ سیاسی خود را نشان می‌دهند.

بهرام‌نیا افزود: انتخابات جزو مسایل مهم، کارگشا و حیاتی کشور است، امروز همه‌ی دوست‌داران نظام، شهدا، مردم ولایت‌مدار این کشور و خانواده‌هایی که عِرق دینی و مذهبی دارند چشم به صندوق‌های رای دوخته‌اند و امید دارند که مردم حضوری پرشور در انتخابات داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: از مردم ولایت‌مدار مردم استان ایلام خواستاریم که امروز با حضور پرشور موجب اقتدار نظام شوند و برای اعتلای ایران قوی، همه‌ مردم حضور داشته باشند.

نماینده‌ عالی دولت در استان ایلام عنوان کرد: این مردم شایسته‌ی بهترین خدمات هستند و هر قدر به مردم خدمات ارایه دهیم، نمی‌توانیم قدردان ولایت‌مداری و در صحنه بودن آن‌ها باشیم.

استاندار ایلام در خصوص تعداد عوامل برگزاری انتخابات در استان، یادآورشد: بیش از ۱۱ هزار نفر در ایلام عوامل برگزاری انتخابات در استان هستند.

کد خبر 2767608

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha