اصناف و بازاریان در ایجاد انتخابات پرشور نقش بسیاری دارند

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه در حوزه اقتصاد نقش اصلی و اساسی بر عهده بازاریان است، گفت: اصناف و بازاریان در ایجاد شور و نشاط اجتماعی در میان مردم برای حضور پرشور در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی نقش بسیاری می توانند ایفا کنند.

به گزارش کرد پرس، بختیار خلیقی در دیدار با معتمدین و نخبگان بازار  با اشاره به هویت تاریخی و فرهنگی بازاریان کردستان، انتقال این هویت به نسل جدید را خواستار شد و احساس مسئولیت بزرگان و ریش سفیدان بازار را در این زمینه، بسیار لازم و ضروری عنوان کرد و گفت: وظیفه امروز اصناف تشویق مردم برای حضور پرشور در انتخابات است.

وی با بیان اینکه بازاریان طی انقلاب اسلامی همواره در زمینه های مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی بسیار مؤثر و تاثیرگذار بوده اند، اظهار کرد: این قشر از جامعه در تمام مناسبت های مذهبی و ملی به ویژه انتخابات حضوری فعال و چشمگیر دارند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود: بازاریان و اصناف با ساختار و تشکل هایی که دارند اگر سازمان دهی شوند در یک ارتباط هماهنگ می توانند زمینه را برای حضور هم صنفی های خود در انتخابات آینده فراهم کنند.

خلیقی با بیان اینکه بازاریان باید با حضور حماسی در پای صندوق های اخذ رأی نقشه دشمن را نقش بر آب کنند، ادامه داد: نگاه غرب به روز انتخابات است و برای کم رنگ جلوه دادن آن از مدت ها قبل برنامه ریزی کرده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر حضور در صحنه انتخابات و دعوت از مردم برای مشارکت در این آزمون بزرگ یکی از وظایف مهم اصناف و بازاریان استان کردستان است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان بیان کرد: اصناف و بازاریان استان به طور مستمر در ارتباط با مردم هستند و باید تلاش خود در راستای حضور حداکثری مردم در این آزمون بزرگ را به کارگیرند.

کد خبر 2767425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha