بیش از ۱۱ هزار کنتور آب معیوب مشترکان کردستانی تعویض شد

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۱ هزار و ۶۹۴ فقره کنتور معیوب در شهرستان های مختلف استان با کنتورهای سالم تعویض شده است.

به گزارش کرد پرس، محمد فرهاد گفت: این اقدام در راستای کاهش هدررفت آب، مدیریت مصرف، محاسبه دقیق و کنترل مصارف و همچنین حفظ و ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مشترکان استان انجام شده است.

وی افزود: شرکت آبفا کردستان هرساله بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور کاهش هدررفت و جلوگیری از تضییع حقوق مشترکین رصد و پایش سلامت کنتور مشترکین را در سطح استان در دستور کار قرار می دهد و در این راستا نسبت به شناسایی کنتورهای معیوب اقدام و با کنتورهای سالم و بی عیب جایگزین می کند.

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان اظهار کرد: بیشترین تعداد تعویض کنتور معیوب در شهرستان های سنندج و مریوان با ۴ هزار و ۵۸۰ و یک هزار و ۵۴۳ فقره انجام شده است.

فرهاد با بیان اینکه ارائه عمده خدمات به مشترکین به صورت غیرحضوری انجام می شود، ادامه داد: مشترکان سطح استان می توانند از طریق سامانه غیرحضوری آبفا به نشانی abfacs.ir و یا از طریق دفاتر پیشخوان، خدمات مورد نیاز خود از جمله درخواست تعویض کنتور را ثبت کرده تا در اسرع وقت همکاران واحد مشترکین شرکت آبفا نسبت به انجام این مهم اقدام کنند.

کد خبر 2767423

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha