پیام شدیدالحن لاهور شیخ جنگی به مناسبت روز شهدای اتحادیه میهنی کردستان

سرویس عراق و اقلیم کردستان_ لاهور شیخ جنگی، در پیامی تند، به مناسبت روز شهدای حزب اتحادیه میهنی کردستان اعلام کرد ننگ بر کسانی که با خون شهدا عرض اندام می‌کنند اکنون نیز خون ملت کُرد را می‌مکند حاکمان کنونی اقلیم کردستان در راستای کسب ثروت و کاخ و منافع شخصی و حزبی در حال قربانی کردن همه رویاهای کردستان و شهدا هستند.

به گزارش کردپرس به نقل از رسانه خبری شارپرس، به مناسبت روز شهدای اتحادیه میهنی کردستان لاهور شیخ جنگی پیامی را منتشر و در آن اعلام کرد شهدا نماد مبارزه و ایثار شدند و جز سرمایه‌های گرانبهای مردم هستند نه حزب خاصی، متاسفانه پس از گذشت 34 سال حکمرانی مستقل به روزی رسیدیم که شهدای ما هرگز آرزوی چنین روزی را نداشتند.

لاهور شیخ جنگی در پیام خود نوشت کسانی که اکنون در قدرت هستند، به جای اینکه وفادار باشند و روح شهدای ما را تسلی دهند، نسبت به نحوه تحقیر فرزندان و خانوده‌های شهدا و ناامیدی ملتمان بی تفاوت هستند.

وی افزود برای کسب ثروت و کاخ و دستاوردهای شخصی و حزبی همه رویاها و دستاوردهایی که با خون و مبارزه به دست آمدند در حال قربانی شدن برای اهداف شخصی و حزبی هستند و یک بار دیگر ملت ما را ناامیدتر بی پناه و بی هویت می کنند، شرم بر کسانی باد  که  با خون شهدا عرض اندام می‌کنند و اکنون در حال مکیدن خون ملت کُرد و مردم هستند.

کد خبر 2763499

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha