حمله مسلحانه به دفتر شاخوان عبدالله در کرکوک

سرویس عراق و اقلیم کردستان- دفترمعاون دوم رئیس مجلس عراق، خبر منتشر شده ازسوی خبرگزاری «بغدادالیوم» درخصوص حمله مسلحانه افراد ناشناس به این دفتردر استان کرکوک را تایید کرد.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری «بغدادالیوم» دفتر شاخوان عبدالله، نایب رئیس دوم مجلس نمایندگان، در بیانیه ای، اعلام کرد: بامداد روز (دوشنبه 29آبان1402)  این دفتر در کرکوک از سوی افراد مسلح ناشناس که سوار بر یک دستگاه خودرو تویوتا کمری بودند، مورد حمله قرار گرفت.

دراین بیانیه با اشاره به اینکه در پی این حمله مسلحانه درگیری هایی بین افراد مسلح و نیروهای حراست این دفتر صورت گرفت که به زخمی شدن یک تن انجامیده، آمده است:متأسفانه افراد مسلح موفق به فرار از مجل حادثه شده اند.

در این بیانیه از مقامات ذیصلاح امنیتی خواسته شده است که به انجام تحقیقاتی فوری برای شناسایی عاملان این حمله و پیگرد قانونی و تسلیم آنها به عدالت بپردازند.

دفتر شاخوان عبدالله در بیانیه خود همچنین تاکید کرد: «اینگونه اقدامات بزدلانه و حملات مکرر به دفتر ما هرگزباعث دلسردی ما نخواهد شد و ما همچنان به تلاش های خود برای خدمت رسانی به مردم کرکوک و همه اقوام موجود در آن ادامه خواهیم داد.»

کد خبر 2763461

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha