افزایش حملات داعش به نیروهای دولتی سوریه/ زخمی شدن ۳ سرباز ارتش سوریه در آخرین حمله داعش

سرویس سوریه - SOHR از افزایش حملات داعش به نیروهای دولتی دمشق از آغاز سال جاری و زخمی شدن ۳ سرباز ارتش سوریه در آخرین حمله داعش به این نیروها در شرق دیرالزور خبر داد.

بە گزارش کردپرس، از آغاز سال میلادی جاری حملات داعش علیه نیروهای دولتی سوریه افزایش یافته و در آخرین حمله هسته‌های داعش به نیروهای دولتی دمشق در دیرالزور ۳ سرباز ارتش سوریه به شدت زخمی شدند.

به نوشته دیده‌بان حقوق بشر سوریه (SOHR)، هسته‌های پنهان داعش روز یکشنبه ۱۹ نوامبر به نیروهای دولتی دمشق در نزدیکی شهرک بیول در شرق دیرالزور حمله کردند. 

در نتیجه درگیری میان نیروهای داعش و نیروهای دولتی دمشق، ۳ سرباز ارتش سوریه به شدت مجروح شدند و به بیمارستان نظامی دیرالزور منتقل شدند.

لازم به ذکر است که هفته گذشته نیز داعش به یک ایست بازرسی نیروهای دولتی دمشق در بیابان شرق حمص حمله کرد. پس از این حمله، درگیری در اطراف روستاهای تیبا و کوم در شمال شهر سخنه در شرق حمص در گرفت و در نتیجه آن ۵ سرباز ارتش سوریه کشته شدند.

پیش از این حمله نیز هسته‌های داعش به در بیابان مرکزی سوریه به نیروهای ارتش سوریه حمله کرده بودند و ۳۴ سرباز ارتش سوریه کشته شده بودند که این سنگین ترین آمار کشته شدگان نیروهای دولتی سوریه از ابتدای سال جاری تاکنون بوده است.

کد خبر 2763448

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha