بیش از ۹۵ درصد حجم ابلاغی سواد آموزی کردستان محقق شده است

سرویس کردستان - معاون سواد آموزی آموزش و پرورش کردستان از تحقق 95 درصدی حجم ابلاغی دوره های سواد آموزی استان در سال جاری خبر داد.

به گزارش کرد پرس، رمضان یوسفی در نشست شورای معاونین استان کردستان با ارائه گزارشی از وضعیت پوشش دوره های سواد آموزی استان با بیان اینکه در سال جاری ۱۲ هزار نفر به استان جهت پوشش دوره های سواد آموزی ابلاغ شده است، گفت: با تلاش و پیگیری دست اندرکاران، در مجموع 3 دوره سواد آموزی، انتقال و تحکیم 95 پوشش ابلاغی محقق شده است.

وی در ادامه گزارشی از فعالیت های هفته سواد آموزی استان در سال جاری ارائه کرد و برگزاری نشست خبری، شورای پشتیبانی سواد آموزی استان با حضور استاندار کردستان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه، پوشش برنامه های سواد آموزی توسط صدا و سیمای مرکز استان، برگزاری آئین تجلیل از فعالان حوزه سواد آموزی، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مراکز یادگیری و غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی را از مهمترین برنامه های اجرا شده عنوان کرد.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه بسته تحولی پیوند سواد و زندگی سال گذشته در 5 مرکز یادگیری محلی سواد آموزی اجرایی شد، بیان کرد: در سال جاری این طرح تحولی در 6 مرکز در حال اجرا است.

کد خبر 26246

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha