آرامستان بهشت محمدی سنندج در پنجشنبه آخر سال تعطیل است

سرویس کردستان- رییس سازمان آرامستان‌های شهرداری سنندج گفت: آرامستان بهشت محمدی سنندج که از ابتدای شیوع ویروس کرونا تعطیل شده درب آن در پنجشنبه آخر سال هم به روی مردم باز نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس، توفیق سرفراز عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیماری با مصوبه ستاد مدیریت بحران استان آرمستان بهشت محمدی سنندج تعطیل شده است.

وی با تاکید براینکه مردم در پنجشنبه و جمعه آخر سال به بهشت محمدی سنندج مراجعه نکنند، اضافه کرد: امسال شرایط با سنوات گذشته فرق می‌کند و نمی‌توان این رسم زیارت اهل قبور در پنجشنبه آخر امسال را بجا آورد.

رییس سازمان آرامستان‌های شهرداری سنندج با اعلام اینکه سال گذشته حدود ۱۵۰ هزار نفر در پنجشنبه آخر سال به بهشت محمدی مراجعه کردند، افزود: از ابتدای امسال تاکنون هم یک هزار و ۴۰۰ نفر در این آرامستان دفن شدند.

سرفراز یادآور شد: بسته شدن درب آرامستان بهشت محمدی سنندج از اوایل شیوع بیماری ویروس کرونا انجام شد و همین امر موجب موفقیت مرکز استان در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نسبت به استان های دیگر شد.

وی با اشاره به اینکه آرامستان‌ها کانون بحران در شیوع ویروس کرونا هستند، اظهار داشت: اگر تمام اماکن عمومی و بازار و جاهای مختلف سطح شهر بسته شود ولی آرامستان‌ها باز باشد کنترل بیماری ویروس کرونا امکان‌پذیر نخواهد بود.

کد خبر 256922

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha