برخورد با متخلفان انتخاباتی در ایلام شدت گرفت

سرویس ایلام - بنا به سابقه تخلفات انتخاباتی مانند خرید و فروش رأی در استان ایلام که بارها توسط فعالان سیاسی و خبرنگاران گوشزد شده است، در این دوره شاهد چندین برخورد با متخلفان انتخاباتی در سه شهرستان این استان تا این لحظه بودیم.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، ساعاتی پیش سهراب زاده، دادستان دره شهر از دستگیری 12 متخلف انتخاباتی در این شهرستان خبر داد و گفت: تا کنون ۱۲ نفر متخلف انتخاباتی دستگیر و بازداشت و همچنین چهار خودرو متخلف نیز پس از توقیف به پارکینگ انتقال یافتند.
او تأکید کرد: رصد تخلفات انتخاباتی بصورت مداوم ادامه داشته و به متخلفان هشدار می دهیم بدون اغماض با انها برخورد قانونی خواهد شد.

در آبدانان نیز دو نفر به جرم خرید و فروش رأی دستگیر شدند. دادستان آبدانان ضمن تأیدد این خبر، هشدار داد: به اینگونه افراد تذکر داده می شود هر شخصی به خرید و فروش رأی یا هر گونه تخلف دیگری در این راستا مبادرت ورزد به شدت برخورد خواهد شد.

این در حالی است که در مرکز استان که بیشترین تخلفات انتخاباتی در آن رخ می دهد برخوردهایی صورت گرفته است. به گفته منابع میدانی کردپرس، چند گروه که اقدام به خرید و فروش رأی در شهر ایلام می کردند، توسط نهادهای ذیربط دستگیر شده و خودروهای آنان نیز توقیف شده است.

هر چه به غروب نزدیک تر شویم متخلفان انتخاباتی نیز فعال تر می شوند لذا از لحظاتی پیش برخورد با تخلفات انتخاباتی در ایلام، تشدید شده است.

اخبار تکمیلی را در کردپرس دنبال کنید.

کد خبر 254513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha