مجلس قوی و کارآمد نتیجه انتخاب آگاهانه مردم

سرویس ایلام - نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، صبح امروز پس از رأی دادن، در سخنان کوتاهی به خبرنگاران گفت: مجلس قوی و کارآمد نتیجه انتخاب آگاهانه مردم است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار صبح جمعه در شعبه اخذ رای مدرسه توحید شهر ایلام اظهار کرد: به طور قطع هر برگ رای ملت ایران در عزت و عظمت روزافزون کشور تاثیرگذار بوده و دسیسه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه با حضور سلایق مختلف در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی شاهد شکل گیری مجلسی خواهیم بود که در تراز انقلاب اسلامی با رای بالای مردم خواهد بود، گفت: امیدواریم از نظر کمی و کیفی میزان مشارکت مردم نسبت به دوره‌های گذشته چشمگیرتر باشد.

وی خاطرنشان کرد: امروز چشمان تمامی دنیا بخصوص دشمنان نظام و انقلاب به حضور حماسی قشرهای مختلف ملت ایران در پای صندوق‌های رای دوخته شده است.

کریمی تبار یادآور شد: افراد باید با دقت از بین نامزدهای مختلف، هرکدام که شایستگی بیشتری دارند و بهتر و بیشتر می‌توانند مسائل حوزه‌های مختلف را سامان دهند، انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: مردم پیروز واقعی و برنده انتخابات هستند زیرا انتخابات متعلق به مردم و به معنای مردم سالاری دینی است و بازنده انتخابات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تاکید کرد: امروز ملت سلحشور و انقلابی ایران اسلامی آزمون بزرگی در پیش دارند که با انتخاب صحیح و حضور خود، مجلسی قوی، مقتدر و کارآمد ایجاد می‌کنند.

به گزارش کردپرس، استان ایلام دارای سه کرسی در مجلس شورای اسلامی است که دو کرسی آن متعلق به حوزه شمالی شامل شهرستان‌های ایلام، سیروان، چرداول، هلیلان، ایوان، مهران و ملکشاهی است و یک کرسی متعلق به حوزه جنوبی شامل شهرستان‌های دهلران، دره شهر، بدره و آبدانان است.

کد خبر 254443

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha