بازارچه مرزی مله خورد سروآباد باید ساماندهی شود

سرویس کردستان - رئیس کل دادگستری کردستان با تاکید بر ساماندهی مشکلات مرزنشینان و بازارچه مرزی مله خورد شهرستان سروآباد، گفت: ساماندهی این مرز از قاچاق، تردد غیرمجاز و ورود ناامنی جلوگیری می کند.

به گزارش کرد پرس، حجت الاسلام سیدحسین حسینی در حاشیه بازدید از دادگستری شهرستان سروآباد، با اشاره به محروم بودن شهرستان سروآباد، گفت: مقتضی است تا امکانات و رفاهیات بیشتری در اختیار پرسنل دادگستری این شهرستان قرار گیرد.

وی افزود: خوشبختانه وضعیت شعب و موجودی پرونده های دادگستری سروآباد مطلوب و در حد متعارف است و می طلبد که با مدیریت صحیح این روند ادامه یابد و به هیچ وجه شاهد وجود پرونده های مُسّن نباشیم.

رئیس کل دادگستری کردستان بر خود مراقبتی و خود صیانتی کارکنان دادگستری استان اشاره کرد و اظهار کرد: در برخورد با ارباب رجوع باید در نهایت احترام عمل شود.

حجت الاسلام حسینی بر توجه ویژه به مسائل مربوط به مرز، قاچاق کالاهای ممنوعه و غیرمجاز، تردد غیرمجاز از مرز و ورود ناامنی از این طریق و همچنین بررسی مسائل و مشکلات مرزنشینان و بازارچه مرزی مله خورد تاکید کرد.

وی همچنین بر شروع اوقات رسیدگی شعب دادگستری استان در ساعت 8 صبح تاکید کرد و ادامه داد: کارکنان اداری باید نتیجه استعلامات و کارشناسی ها را در سریعترین زمان ممکن ضمیمه پرونده و در اختیار قاضی قرار دهند تا رای پرونده ها صادر شود و مردم دچار سردرگمی نشوند.

گفتنی است در ادامه حضور رئیس کل دادگستری کردستان در سروآباد از بازارچه مرزی «مله خورد» سروآباد بازدید به عمل آورد و در جریان مشکلات کارکنان این بازارچه قرار گرفت.

کد خبر 19095

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha