تخلفات انتخاباتی در اتاق بازرگانی ساری و گله مندی فعالان اقتصادی

سرویس ایران- بعد از بررسی و بازتاب اخبار مربوط به تخلفات گسترده در پروسه انتخابات اتاق بازرگانی سنندج و ارومیه در خبرگزاری کرد پرس، جمعی از فعالان اقتصادی مازندران هم در تماس با این خبرگزاری از وقوع تخلفات مشابه در این انتخابات خبر دادند و خواستار رسیدگی نهادهای ناظر شدند.

مجتبی رضوی از فعالان اقتصادی استان مازندران در این باره با بیان اینکه متاسفانه یکی از تخلفات گسترده در این دور از انتخابات اتاق ساری مربوط به صدور و تمدید کارت های بازرگانی مجهول الهویه در دو روز مانده با انتخابات بود، به کرد پرس گفت: این مسئله را به هیات نظارت بر انتخابات اتاق ساری منتقل کردیم اما متاسفانه تصمیم عملی در این باره اتخاذ نشد.

وی افزود: موضوع را از طریق هیات نظارت بر انتخابات اتاق در کشور هم پیگیری کردیم که باز هم به نتیجه نرسیدیم و نتیجه این شد که گروهی که در این کار دست داشتند با نتیجه 350 رای به صفر رقابت را آغاز کردند و برنده این انتخابات هم شده اند.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه اتاق های بازرگانی به عنوان یک نهاد صنفی در کشور افزود: ما فعالان اقتصادی مازندران پیگیر این مسئله با هدف دفاع از حیثیت اتاق هستیم و اگر کل چهار سال آینده هم زمان ببرد اجازه نخواهیم داد با حیثیت و اعتبار اتاق بازرگانی ساری بازی بشود.

کد خبر 107030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha