سارق زورگیر کمتر از یک ساعت در بانه دستگیر شد

سرویس کردستان - فرمانده انتظامی بانه گفت: با هوشیاری و سرعت عمل مأموران انتظامی شهرستان, سارق زورگیر در کمتر از یک ساعت دستگیر و به بزه انتسابی اعتراف کرد.

سرهنگ رسول کرمی چگینی در گفت و گو با کرد پرس, اظهار کرد: طی گزارش یک فقره زورگیری در یکی از محلات شهر بانه به مرکز فوریت های پلیسی 110، بلافاصله موضوع در دستور کار عوامل انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با حضور مأموران در محل گزارش سرقت، مردی جوان به عوامل گشت انتظامی مراجعه و اعلام داشت لحظاتی پیش فردی با تهدید وارد منزل شده و با شکستن درب و پنجره و ضرب و جرح اهالی، قصد سرقت داشته که با حضور همسایگان از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی بانه ادامه داد: پس از بررسی اظهارات مالباخته و مشخصات به دست آمده از سارق، تلاش برای دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ کرمی چگینی یادآور شد: مأموران کلانتری 11 صلاح الدین ایوبی بانه با به دست آوردن سرنخ هایی از محل اختفای متهم، وی را در کمتر از یک ساعت در حالی که در منزلی پنهان شده بود به صورت غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی بدنی از وی یک قبضه سلاح سرد نیز کشف شد.

وی بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده با هماهنگی مقام قضائی به پلیس آگاهی منتقل که در تحقیقات به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بانه با اشاره به ادامه تحقیقات از متهم برای کشف دیگر جرائم احتمالی، گفت: پليس بر تداوم اجراي طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي به ویژه در برخورد با جرایم خشن برای افزايش امنیت و آرامش شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و از هيچ تلاشي دريغ نخواهد كرد.

کد خبر 9408

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha