تحریم های اتحادیه اروپا نشانگر ضلالت و شکست های پی در پی آنها در برابر نظام جمهوری اسلامی است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر و همچنین هتک حرمت به ساحت مقدس اسلام و توهین به پیامبر گرامی توسط اتحادیه اروپا، نشانه ضلالت و شکست های پی در پی برای آنها در برابر نظام جمهوری اسلامی و اقتدار آن است.

به گزارش کرد پرس، محمود الله مرادی در نشست خبری با خبرنگاران کردستان که با موضوع تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط اتحادیه اروپا و همچنین اهانت رسانه های دانمارک به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) برگزار شد، گفت: تحریم ستاد امر به معروف توسط اتحادیه اروپا خود نشانگر حقانیت، اهمیت، صحت و اثر گذار بودن رویکرد ستاد در حوزه احیاء فریضتین و به ویژه تلاش جهت حفظ و بهبود وضعیت عفاف و حجاب جامعه اسلامی است.

وی اظهار کرد: تمام کارهایی که دشمنان نظام علیه آن انجام می دهند، هزینه استقلالی است که بعد از انقلاب به آن دست یافتیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان افزود: ما مدعی نیستیم امروز تمام شعارهای امام و رهبری را در کشور پیاده کرده این چرا که برخی از مسئولان کشور در انجام وظایف خود کوتاهی داشته اند.

الله مرادی ادامه داد: امروز دشمنان سعی دارند با راه انداختن یک جنگ اقتصادی به واسطه تحریم های مختلف به نظام جمهوری اسلامی فشار وارد کنند و مردم را در مقابل انقلاب قرار دهند.

وی یادآور شد: ما قبول داریم مشکلات اقتصادی و معیشتی و اشتغال در کشور وجود دارد و مسئولان در تلاش هستند تا به کمک مردم بیایند و این مشکلات را حل کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان بیان کرد: دشمن در صدد است تا اقتدار کشور را که در رهبری، مردم، استقلال و پیشرفت های مختلف زیر سوال برده و هزینه های بسیاری را نیز در این رابطه پرداخت کرده است.

کد خبر 42066

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha