نقص فنی دوباره دامنگیر فرودگاه بین المللی ارومیه  شد!

سرویس آذربایجان غربی- مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی از تاخیر ۳ ساعته در انجام پرواز امروز ارومیه به مقصد تهران به علت نقص فنی هواپیما خبر داد.

به گزارش کردپرس، محمدعلی قراملکی در این زمینه اظهار کرد: پرواز هواپیمایی که مقرر بود صبح امروز از تهران به ارومیه انجام شود، به دلیل نقص فنی، موجب تأخیر ۳ ساعته در انجام پرواز شد.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تأخیر و کنسلی پروازها ناشی از کوتاهی در انجام وظایف فرودگاه نیست و به فرودگاه ارتباطی ندارد، افزود: عمده علت تأخیر در پروازها یا کنسلی ناشی از نقص فنی هواپیما و شرکت‌های هواپیمایی است و هر تأخیر پرواز از مبدا طبیعتاً تأخیر فرود در فرودگاه مقصد و تأخیر در بارگیری و پرواز بعدی را به دنبال دارد.

مهر در ادامه نوشت؛ قراملکی با قدردانی از صبر و شکیبایی مردم که متمدنانه با این موضوع برخورد کرده و به صورت حرفه‌ای با آن روبرو می‌شوند، گفت: در تأخیرات پروازی، ما طرف مردم و پیگیر مطالبات آنها هستیم تا شرکت‌های هواپیمایی این تأخیرات را به حداقل برسانند.

به گزارش کردپرس، از بهار امسال انتقادات از مدیریت سلیقه ایی در پروازهای فرودگاه ارومیه از سوی نمایندگان ارومیه در مجلس بالا گرفت، چرا که پرواز‌های تهران - ارومیه از ۳۵ پرواز در هفته به ۱۵ پرواز کاهش یافته بود و بیشتر پروازهای این فرودگاه لغو می شود.

افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی و با کاهش پروازهای داخلی در فرودگاه ارومیه بسیاری از مسافران مجبور به استفاده از فرودگاه‌های همجوار شدند به نحوی که بنا بر اعلام مدیرکل فرودگاههای استان، امسال در بخش پرواز ۲۳ درصد کاهش به نسبت ٨ ماهه سال قبل ثبت شده است.

در کردپرس بیشتر بخوانید؛

فرودگاه ارومیه گرفتار نقص فنی هواپیماها و کمبود ناوگان هوایی !

بالا گرفتن انتقادات از کاهش پروازهای تهران- ارومیه/ برخی روزها پروازی وجود ندارد

کمبود ناوگان و زمین گیر شدن حمل و نقل هوایی در ارومیه!

کد خبر 41061

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha