ادامه پرداخت قطره چکانی وجه گندم؛ واریزی تا چند روز آینده

سرویس کردستان- اعتراض گندمکاران به پرداخت های قطره چکانی وجه گندم در حالی ادامه دارد که این بار فرماندار قروه خبر از واریز بخش قابل توجهی از مطالبات کشاورزان تا چند روز آینده داد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، پرداخت های قطره چکانی وجه گندم در حالی ادامه دارد که تنها بخش کوچکی از مطالبه گندمکاران واریز شده و مابقی مانده است. این روند در حالی صورت گرفته که در تیرماه سال جاری وزیر جهاد کشاورزی در خبری عنوان کرده بود «دستور رئیس جمهور بر این است که کشاورز پس از تحویل گندم به سرعت پولش پرداخت شود». در این میان «سید جواد ساداتی نژاد» حتی وعده پرداخت تمام مطالبات گندمکاران تا پایان 24 تیرماه را داده بود! وعده ای که یک ماه و چندی از آن گذشته و هنوز خبری نیست!

تکرار همین وعده را نماینده مردم قروه در مجلس داد. «پرویز اوسطی» یازدهم مرداد ماه از پرداخت وجه گندم به حساب کشاورزان به زودی گفت و اما این به زودی چنان طولانی شد که معنای زودهنگام هم تغییر کرد.

در هر صورت اعتراض کشاورزان همچنان ادامه دارد به طوری که از چک های برگشتی و طلبکاران منتظر و قسط های عقب افتاده و هزینه های مانده خود می نالند. این ناله ها که هر بار به دیوار وعده ها می خورند بازهم در سفره وعده ها نشستند و این سری به گفته فرماندار شهرستان قروه به چند روز آینده رسید.

«خلیل فعله گری» در گفت و گو با خبرنگار کردپرس و در تماس با مدیرکل غله کردستان، خبر از پرداخت بخش قابل توجهی از وجه گندم در همین هفته داد.

او با بیان اینکه تا چند روز آینده بخش بزرگی از مطالبه گندمکاران پرداخت می شود، تأکید کرد که در همین هفته جاری مبلغ قابل توجهی به حساب گندمکاران واریز خواهد شد.

حال باید دید آیا این وعده محقق می شود یا همانند وعده های دیگر روی زمین می ماند!

- در این زمینه بخوانید:

- کشاورزان چشم به راه پول گندم/وعده سرِخرمن بی اعتبار شد

- پرداخت مطالبات گندم کاران به زودی/وزیر کشاورزی تذکر گرفت

کد خبر 37191

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha