اعمال محدودیت های جدید در جوانرود برای مقابله با شیوع کرونا

سرویس کرمانشاه _ فرماندار شهرستان جوانرود اظهار داشت: با افزایش آمار کرونا در این شهرستان مجبور هستیم محدودیت های شدیدی را اعمال کنیم.

به گزارش کردپرس؛ فرماندار شهرستان جوانرود با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان اظهار داشت: هم اکنون حدود ۲۰ نفر در بیمارستان شهرستان بستری هستند و از دیروز تاکنون نیز متاسفانه سه نفر از همشهریانمان بدلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

وی گفت: این شهرستان با توجه به مرکزیت دیگر شهرستان های اطراف خواه ناخواه شاهد تردد مردم به این شهرستان خواهیم بود که محدودیت های خاصی را در شهرستان اعمال می کنیم.

یوسفی ادامه داد: طرح زوج و فرد در مسیرهای پرتردد از ساعتهای ۹ صبح، تعطیلی مغازه ها از ساعت ۲۰ هر روز ، ساماندهی دست فروشان ، استفاده از ماسک برای رانندگان حمل و نقل درون شهری ، تعطیلی کل اماکن ورزشی و پلمپ ۵ واحد صنفی از اقدامات و محدودیت هایی است که از امروز انجام داده و تشدید خواهند شد.

وی اضافه کرد: اطلاع رسانی های لازم هم برای مردم رسانه شده است اما متاسفانه برخی از مردم ابین بیماری را برای همسایه می بینند.

یوسفی گفت: تنها راه مقابله و مبارزه با این بیماری خطرناک رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی و شستشوی مرتب دست هاست.

وی در پایان گفت: اعمال محدودیت در شهرستان باعث می شود از شیوع بیماری بکاهد به طوری که حتی اگر بانکهای سطح شهر هم پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند مشمول تذکر و هشدار خواهند شد.

کد خبر 341326

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha