سفر رهبری نگاه امنیتی به کردستان را تغییر داد

سرویس کردستان - استاندار کردستان گفت: مقام معظم رهبری در سفر به کردستان، دیدگاه امنیتی نسبت به این استان را به یک نگاه غنی فرهنگی مبدل کرد.

به گزارش کرد پرس، اسماعیل زارعی کوشا در مجمع شورای روابط عمومی های استان کردستان با بیان اینکه همه باید خود را نسبت به تبیین دستاوردها و برکات سفر مقام معظم رهبری بدهکار می‌بینیم، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در شرایطی به کردستان سفر کردند که تلاش‌های زیادی برای ناامن کردن استان صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در سفر به کردستان، دیدگاه امنیتی نسبت به این استان را به یک نگاه غنی فرهنگی مبدل کرد، افزود: رهبر معظم انقلاب در سفر تاریخی به استان کردستان این نگاه را به ما دادند که به داشته‌های اجتماعی و فرهنگی استان بیشتر توجه کنیم.

استاندار کردستان با بیان اینکه اصالت فرهنگ مردم کردستان کم سرمایه‌ای نیست و ما باید روی این سرمایه بیش از گذشته متمرکز شویم، اظهار کرد: روابط عمومی حقیقتا می‌تواند مفیدترین بخش در یک دستگاه و سازمان باشد امروز در دنیا مهم‌ترین مسوولیت‌ها و رسالت‌ها برای به اقتدار رسیدن یک مجموعه به عهده روابط عمومی‌ها است.

زارعی کوشا با اشاره به اینکه مسئولان روابط عمومی‌ در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی و طراحی نقش موثری در دستگاه‌ها دارند، ادامه داد: آنچه که امروز از آن صحبت می‌کنیم وابسته به نظر رییس دستگاه و منوط به واگذاری نیست بلکه روابط عمومی باید خودش خیلی از مسیرها را باز کند و اولویت و اثرگذاری خود در یک سازمان را اثبات کند.

وی یادآور شد: اگر در گذشته سلیقه مدیران مساعد و اثرگذار بود امروز یک ضرورت است و حتی یک مدیر غیررسانه‌ای هم چاره‌ای جز وقت گذاشتن به رسانه و تبلیغات ندارد.

استاندار کردستان با بیان اینکه تمام اقدامات مدیران بدون توجه به کار رسانه‌ای و اطلاع رسانی ابتر می‌ماند، بیان کرد: مدیر روابط عمومی که دلسوز مجموعه خودش است باید مسایل کف جامعه را به رییس سازمان خود انتقال دهد.

زارعی کوشا گفت: مدیر بر اساس همین اطلاعات و شناخت است که می‌داند در کجا قرار گرفته و براساس آن تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی‌های درست انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها در کنار رسالت‌های سازمانی یک وظیفه عمومی هم دارند، افزود: روابط عمومی به عنوان یک شبکه گسترده اطلاع رسانی و جریان‌ساز رسالت عمومی دارند و نباید به هیچ وجه خود را دست کم بگیرند.

کد خبر 32454

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha