تعلل در اجرای مصوبات شورای ساماندهی مبادلات مرزی قابل قبول نیست

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر رفع مشکلات پایانه مرزی بازرگان گفت: تعلل در اجرای مصوبات شورای ساماندهی مبادلات مرزی توسط مدیران و یا دستگاه‌های اجرایی قابل قبول نبوده و در صورت ترک فعل، با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش کردپرس، محمدصادق معتمدیان امروز در جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی استان که با محوریت رفع مسائل پایانه مرزی بازرگان در ماکو برگزار شد، با تاکید بر اینکه دستگاه‌های فعال در پایانه مرزی بازرگان نباید به صورت جزیره‌ای عمل کنند، گفت: وظایف قانونی دستگاه های اجرایی مشخص بوده و این دستگاه‌ها باید در قالب شورای ساماندهی مبادلات مرزی در راستای روانسازی فعالیت‌های پایانه مرزی بازرگان اقدام کنند.

استاندار آذربایجان‌غربی  با تاکید بر هماهنگی بیشتر دستگاه‌های مستقر در پایانه مرزی بازرگان گفت: با رفع موانع موجود، فعالیت‌های پایانه مرزی بازرگان روانسازی شود.

او همچنین تصریح کرد: زیرساخت‌های لازم برای تسهیل در عبور و مرور مسافران در این پایانه مرزی از جمله طرح نوبت‌بندی و افزایش گیت‌های ورودی و خروجی در سریع‌ترین زمان اجرایی می‌شود.

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر هماهنگی بیشتر دستگاه‌های مستقر در پایانه مرزی بازرگان گفت: با رفع موانع موجود، فعالیت‌های پایانه مرزی بازرگان روانسازی شود.

کد خبر 2772714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha