دریافت اعتبارات ملی منوط به ارتباط بیشتر مدیران با وزارتخانه ها است

رییس مجمع نمایندگان مردم استان کردستان گفت: دریافت اعتبارات ملی برای پروژه های مختلف، منوط به حضور بیشتر و مستمر مدیران کل دستگاه های اجرایی در وزارتخانه های متبوع است.

به گزارش کرد پرس، محسن بیگلری در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کردستان، گفت: همه انتظار دارند تمامی کارها را استاندار و نمایندگان مجلس پیگیری کنند در صورتی که مشکل کردستان نداشتن نیروی استان در مرکز است و این موجب کاهش ارتباطات مدیران با وزارتخانه ها شده است.

وی از عدم پاسخگویی برخی مدیران به نمایندگان مجلس گلایه کرد و افزود: ارتباط مدیران با نمایندگان باید بیشتر شود تا با هم افزایی بتوان اقدامات و کارها را پیگیری کرد.

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طرح نهضت ملی مسکن یکی از بهترین یادگاری های شهید جمهور است که می طلبد مدیران برای تکمیل و تحویل آنها به مردم همت کنند.

بیگلری ادامه داد: رئیس جمهور شهید روال مطلوبی را در پیش گرفته بود و تاکید داشت طرح جدیدی آغاز نشود و تکمیل پروژه های نیمه تمام در دستور کار قرار گیرد.

وی یادآور شد: ۱۲ هزار نفر در کامیاران برای طرح مسکن ملی ثبت نام و پول هم پرداخت کرده اند ولی هنوز زمین به آنها اختصاص پیدا نکرده است.

رییس مجمع نمایندگان مردم استان کردستان با بیان اینکه آبی کردن اراضی پایاب سد چراغ ویس در اولویت قرار داده شود، بیان کرد: مسکن های ملی یکی از بهترین یادگاری های شهید جمهور در کشور است و برای تکمیل آن همه مدیران باید نهایت تلاش خود را انجام دهند.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: فصل کارهای عمرانی در استان کوتاه است، لذا می طلبد مبادله موافقت نامه ها با سرعت بیشتری انجام شود.

سالار مرادی با اشاره به اینکه ۲۰ درصد از امر توسعه مربوط به بودجه و ۸۰ درصد آن مدیریت است، افزود: یکی از مهمترین قوانینی که در مجلس به تصویب می رسد ،قانون بودجه است.

وی اظهار کرد: مدیران پیشنهاد اعتبار برای طرح های جدید استان را تا پایان تیر به ما اعلام کنند تا در بودجه سال آینده اعتبار مورد نیاز برای آنها لحاظ شود.

کد خبر 2771898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha