قرآن و رسول اکرم محور وحدت مسلمانان است

مشاور امور اهل سنت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروزه بهترین راه برون رفت جامعه از مشکلات برگشتن حول محور قرآن است.

به گزارش  کرد پرس، حاج ماموستا امامی شامگاه دوشنبه در آیین اختتامیه مسابقات ملی مدهامتان که در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: کتاب قرآن و وجود رسول اکرم(ص) محور وحدت و جمع شدن همه ما ماست و قرآن بهترین مبین و بهترین معجزه رسول اکرم محسوب می‌شود.

مشاور امور اهل سنت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه قرآن کریم محور وحدت همه مسلمین است، افزود: در اشعار شاعران عرب به اهمیت و جایگاه این کتاب الهی اشاره شده که یک ملت با همه اقوام و مذاهب دور قرآن کریم جمع می‌شوند.
وی تصریح کرد: امروزه در سرزمین امام شافعی بیش از ۳۰ هزار نفر در مقابل چشم همه جهانیان کشته می‌شود و دروغین بودن مدعیان حقوق بشر به وضوح دیده می‌شود.
 امام جمعه مهاباد و مشاور امور اهل سنت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: امروزه دشمن در کشورهای اسلامی اقوام و مذاهب را مطرح می‌کند اما ما با وحدت حول محور قرآن نشان داده ایم که در کنار هم هستیم و مرز بوم ما اسلام است.
وی گفت: پیروی از پیامبر روح معنوی انسان را تازه می‌کند و پیروان  ایشان را نشاط معنوی می‌بخشد.
ماموستا امامی عنوان کرد: امروزه بهترین راه برون رفت جامعه از مشکلات برگشتن حول محور قرآن کریم است تا شاهد کاهش آسیب‌ها در جامعه باشیم.

مشاور امور اهل سنت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: در سه دهه اخیر بیشترین تهاجم دشمن به وجود رسول اکرم و قرآن کریم بوده است چون این دو باعث پیشرفت اسلام در جهان شده و شاهد پیشرفت تمدن نوین اسلامی مدنظر رهبر انقلاب اسلامی هستیم.

کد خبر 2767781

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha