مدارس در برخی شهرهای کردستان تعطیل شد

مدارس برخی مناطق، شهرها و روستاهای استان کردستان امروز شنبه ۲۳ دی ماه به دلیل بارش برف، کولاک و سرمای هوا، به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

به گزارش کرد پرس، فعالیت همه مدارس ابتدایی شهری و روستایی شهرستان دیواندره امروز شنبه در نوبت صبح و بعدازظهر به صورت غیر حضوری است و آموزش در بستر شبکه شاد انجام خواهد شد، ضمن اینکه مراکز پیش دبستانی نیز تعطیل است.

مراکز آموزشی و دانشگاهی شهرستان بانه نیز امروز شنبه به علت بارش برف و لغزندگی معابر غیرحضوری است و بانک ها و ادارات به جز دستگاه های خدمات رسان و امدادی با ۲ ساعت تاخیر و از ساعت ۹ صبح آغاز بکار می کنند.

آموزش مدارس در این شهرستان نیز از طریق شبکه شاد دنبال می شود و زمان برگزاری امتحانات داخلی مدارسی که امروز امتحان دارند توسط شورای مدرسه تعیین و اطلاع رسانی خواهد شد.

مدارس مقاطع مختلف تحصیلی بخش های سرشیو و کوماسی (ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم) مریوان نیز امروز شنبه در نوبت صبح و بعدازظهر به صورت غیرحضوری است و آموزش در بستر شبکه شاد انجام می شود.

فعالیت تمام مدارس شهری و روستایی بخش کلاترزان شهرستان سنندج هم در نوبت صبح در دوره های مختلف تحصیلی به صورت غیرحضوری و در بستر شبکه شاد انجام می شود.

کد خبر 2765650

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha