انجام بیش از هزار کیلومتر برفروبی در جاده های کردستان/تمام راه ها باز است

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: در پی بارش های اخیر برف و باران در اکثر محورهای استان، با تلاش راهداران بیش از هزار کیلومتر برفروبی در محورهای شریانی و غیرشریانی استان انجام شد و در حال حاضر تمام راه ها نیز باز است.

به گزارش کرد پرس، صلاح الدین محمدی گفت: با توجه به بارش های اخیر در حال حاضر نیز در برخی از نقاط استان به ویژه گردنه ها بارش برف و باران گزارش شده است و راهداران با استفاده از تمام تجهیزات و ماشین آلات در جاده ها مستقر بوده و مشغول خدمات رسانی هستند.

وی اظهار کرد: براین اساس طی روز گذشته از مجموع هزار و ۳۸۸ کیلومتر برفروبی در محورهای استان، هزار و ۳۵۲ کیلومتر در محورهای شریانی و توسط ۹۵ نفر از عوامل راهداری و با استفاده از ۶۱ دستگاه ماشین آلات انجام شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان میزان شن و نمک مصرفی در محورهای شریانی را ۲۸۴ تن اعلام کرد و افزود: همچنین ۳۶ کیلومتر از محورهای غیرشریانی استان نیز توسط ۸ نفر از نیروهای راهداری، با استفاده ۴ دستگاه ماشین آلات و ۱۵ تن شن و نمک برفروبی شد.

محمدی با بیان اینکه در حال حاضر تمام راه های اصلی، فرعی و روستایی استان باز است و هیچگونه مشکلی در تردد وجود دارد، ادامه داد: با توجه به اینکه این سامانه بارشی تا روز دوشنبه در استان فعال است انتظار می رود مردم از سفرهای غیرضرور در این مدت بپرهیزند و در صورت ضرورت حتما تجهیزات زمستانی با خود به همراه داشته باشند.

کد خبر 2764737

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha