واژگونی خودروها در آذربایجان غربی ۱۲ نفر را مصدوم کرد

سرویس آذربایجان غربی- در پی بارندگی های شب گذشته مدیر عامل هلال احمر آذربایجان‌ غربی از وقوع چندین رخداد واژگونی خودرو در جاده های استان با ۱۲نفر مصدوم و یک فوتی خبر داد.

حمید محبوبی در این باره افزود:  در جاده خوی -چایپاره یک دستگاه خودروی پراید از جاده منحرف و واژگون شد. نجاتگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات ایواوغلی جمعیت هلال احمر شهرستان خوی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند و اقدام به تثبیت و ایمن سازی صحنه حادثه کردند.

او افزود: در این حادثه ٥ تن مصدوم شدند که  پس از اقدامات پیش بیمارستانی مصدومین به مرکز درمانی انتقال یافتند.

مدیرعامل هلال احمر آذربایجان غربی در ادامه بیان کرد: در محور چایپاره به شوط نیز یک دستگاه سواری پراید  از جاده منحرف و واژگون شد.نجاتگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات شهید یوزباشی مرگنلر شوط بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

محبوبی اضافه کرد: این حادثه ۲مصدوم داشت که مصدومین بعد انجام اقدامات اولیه و پیش بیمارستانی به مرکز درمانی انتقال پیدا کردند.

او از  واژگونی یک دستگاه نیسان در محور مهاباد به میاندوآب نیز خبر داد گفت: ساعت ۱۲:۴۵ روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه در محور مهاباد به میاندوآب یک دستگاه نیسان جونیور ازجاده منحرف و واژگون شد.

به گفته محبوبی؛ نجاتگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات دارلک مهاباد بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.این حادثه ۲مصدوم داشت که مصدومین بعد انجام اقدامات پیش بیمارستانی ، کنترل فشارخون ،کنترل خونریزی و بستن سرجی فیکس به مرکز درمانی انتقال پیدا کردند.

مدیرعامل هلال احمر آذربایجان غربی در خصوص حوادث محور سردشت به پیرانشهر نیز گفت: ساعت ۱۲:۵۳ امروز دوشنبه  در نزدیکی روستای واوان یک دستگاه پژو پارس ازجاده منحرف و واژگون شد.

او افزود: نجاتگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات شهدای ۷ تیر سردشت بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند. این حادثه ۳مصدوم داشت که مصدومین بعد از رهاسازی و انجام اقدامات پیش بیمارستانی ، کنترل فشارخون ،کنترل خونریزی و بستن سرجی فیکس و بستن KED به مرکز درمانی انتقال پیدا کردند.

محبوبی در ادامه  واژگونی یک دستگاه پراید  در محور سلماس به خوی با ۱ فوتی نیز خبر داد و اظهار کرد: بامداد امروز در محور سلماس به خوی یک دستگاه سواری پراید  از جاده منحرف و واژگون شد که این حادثه ۱ فوتی داشت و فرد فوتی بعد اقدامات رهاسازی به مراجع ذی صلاح  تحویل داده شد.

کد خبر 2763458

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha