سند ۲۱۰ هکتار از اراضی شهرک صنعتی دهگلان صادر شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان گفت: سند ۲۱۰ هکتار از اراضی شهرک صنعتی دهگلان به نام شرکت شهرک های صنعتی استان صادر شد.

به گزارش کرد پرس، حمیدرضا امانی در نشست با جمعی از خبرنگاران استان کردستان، گفت: فرآیند صدور سند تک برگ ۲۱۰ هکتار از اراضی شهرک صنعتی دهگلان که حدود ۲ دهه بلاتکلیف مانده بود، با همکاری واحد حقوقی شرکت شهرک های صنعتی و اداره کل ثبت اسناد و املاک به اتمام رسید و سند قطعی این زمین ها به نام شرکت شهرک های صنعتی استان صادر شد.

وی اظهار کرد: این اتفاق نتیجه نگاه جدی و حمایتی دولت سیزدهم به مقوله تولید و اشتغالزایی است و با این اقدام فرآیند صدور اسناد این سطح از اراضی شهرک صنعتی که سال ها مسکوت مانده بود، انجام شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان افزود: این اقدام اصولی و جهادی، علاوه بر ایجاد اعتبار و اطمینان برای سرمایه گذاران، موجب تسهیل در روند صدور سند تک برگ واحدهای تولیدی و رفع بسیاری از موانع و مشکلات این شهرک مهم و آینده ساز را در توسعه و تولید استان درپی خواهد داشت.

امانی ادامه داد: شرکت شهرک های صنعتی کردستان در ایجاد هماهنگی و استفاده مطلوب از امکانات زیربنائی و ارائه خدمات مناسب و ضروری برای متقاضیان سرمایه گذاری بیش از پیش در تلاش است تا نقشی پر رنگ در ایجاد زمینه تولیدات صنعتی داشته باشد و همواره خود را موظف به ایجاد زمینه های لازم برای راه اندازی، هدایت و توسعه سرمایه گذاری های بخش غیردولتی در صنایع کوچک به ویژه دانش بنیان با همکاری و تعامل با سایر ارگان ها می داند.

وی یادآور شد: حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی کوچک زودبازده برای اشتغال سریع، مولد و کارآفرین و حمایت از سرمایه گذاری های صنعتی به منظور بهبود در روش های تولید، کاهش ضایعات و ارتقای بهره وری و کیفیت در راستای رونق اقتصادی استان و ایجاد زیرساخت های لازم برای تولیدکنندگان در شهرک ها و نواحی صنعتی جزو اهداف و سیاست های این شرکت است.

کد خبر 2761696

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha