وضعیت جوی کردستان تا ۱۰ روز آینده پایدار است

اداره کل هواشناسی استان کردستان اعلام کرد وضعیت هوای استان کردستان تا ۱۰ روز آینده پایدار خواهد بود و به جز عبور یک موج ضعیف بارشی در روز دوشنبه هفته جاری، پدیده دیگری را در استان نخواهیم داشت.

به گزارش کرد پرس، بر اساس این گزارش، بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان می دهد، بارش های استان کردستان در فصل پاییز امسال بیشتر از نرمال برآورد شده است و بارش ها نیز زودتر از سال های گذشته آغاز می شود.

همچنین بارش ها برای فصل زمستان امسال خوب برآورد شده است، اما در حال حاضر به صورت قطعی نمی توان در مورد میزان بارش های زمستان اظهار نظر کرد.

اداره کل هواشناسی استان کردستان اعلام کرد وضعیت هوای استان کردستان تا ۱۰ روز آینده پایدار خواهد بود و به جز عبور یک موج ضعیف بارشی در روز دوشنبه هفته جاری، پدیده دیگری را در استان نخواهیم داشت. پیامد این موج بارشی، در نوار شمالی استان رگبار خفیف پیش بینی می شود.

بر اساس این گزارش وضعیت دمای هوای استان کردستان در این مدت نوسان آن چنانی نخواهد داشت و در مجموع به میزان یک تا ۲ درجه سانتی گراد افزایش یا کاهش را خواهد داشت.

طی شبانه روز گذشته «قاملو» قروه با دمای ۳ درجه سانتی گراد سردترین نقطه استان کردستان بود و «سلین» هورامان نیز با دمای ۴۱ درجه سانتی گراد گرم ترین دمای استان را داشته است.

دمای شهر سنندج مرکز استان کردستان نیز طی شبانه روز گذشته در خنک ترین حالت ۱۳ درجه سانتی گراد پیش بینی شد و در گرم ترین ساعت نیز به ۳۳ درجه سانتی گراد رسید.

کد خبر 2761125

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha