برترین های جشنواره مطبوعات کردستان معرفی شدند/کسب ۲ عنوان توسط خبرگزاری کرد پرس

سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری و اولین جشنواره رسانه های ورزشی کردستان با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش کرد پرس، مراسم اختتامیه سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری و اولین جشنواره رسانه های ورزشی کردستان با حضور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد در مجتمع فرهنگی و هنری فجر سنندج برگزار شد.

براساس اعلام هیات داوران، در بخش خبر اثر دریا ویسی از سایت بارانی نیوز هنوان شایسته تقدیر را کسب کرد و هیچ اثری حائز رتبه های اول، دوم و سوم شناخته نشد.

در بخش گزارش مکتوب، سونیا محمدی از تسنیم، بهنام دورویی از خبرگزاری کتاب و عادل معروف زاده از هاولاتی تقدیر شدند، فرانک کیانپور از ایسنا و روزیتا قادری از ئاریز حائز رتبه سوم مشترک، نشیمن نوشادی از خبرگزاری کردپرس رتبه دوم و چنور صادقی از ایرنا و شیرین مرادی از خبرگزاری فارس رتبه اول شدند.

هیوا محمدپور از سایت بارانی نیوز و رامیار غفاری از خبرگزاری تسنیم در بخش مصاحبه شایسته تقدیر شناخته شدند، فاطمه ملایی از خبرگزاری فارس و سرگل آرش از پایگاه خبری کردنامه رتبه سوم جسنواره را کسب کردند، زاهد شریف پور از سایت واکاوی دوم شد و کیوان جلالی از واکاوی هم به جایزه رتبه اول دست یافت.

در بخش صفحه آرایی و طراحی نیز، شاهو احمدی رتبه سوم را کسب کرد، زبیر نعمتی دوم شد و هژیر الله مرادی از روزنامه روژان و مهری یونسی از هفته نامه سیروان بطور مشترک مقام اول این بخش را بدست آوردند.

در بخش تیتر نیز ویدا باغبانی از ایدنا و شیرین مرادی از خبرکزاری فارس رتبه سوم مشترک، هژیر الله مرادی از روزنامه روژان رتبه دوم و فیض الله  پیری از هفته نامه سیروان رتبه اول را به خود اختصاص داد.

فیض الله پیری از هفته نامه سیروان، عبدالله رحمانی از ایرنا و فرانک کیانپور از خبرگزاری ایسنا هم به ترتیب عناوین اول تا سوم بخش جنبی را به خود اختصاص دادند.

در بخش یادداشت و سرمقاله هم، فیض الله پیری رتبه سوم، یحیی صمدی رتبه دوم و عبدالله رحمانی رتبه اول را کسب کردند.

در بخش عکس جشنواره هم، آریان نصراللهی از نشریه روژباش کردستان رتبه سوم، فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا دوم و سیدمصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا به رتبه سوم دست یافتند.

برترین های نخستین جشنواره رسانه های ورزشی

براساس رای هیات داوران در بخش عکس ورزشی فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا اول، بختیار صمدی از خبرگزاری فارس دوم و سیدمصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا سوم شدند و هژیر الله مرادی از خبرگزاری کرد پرس شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش یادداشت و سرمقاله ورزشی هوشیار شریعتی از نشریه به هیز شایسته تقدیر، حامد نظرویسی از نشریه به هیز مقام دوم و عرفان خادم و ارشاد خلیل اللهی از نشریه کردستان ورزشی مقام سوم را از آن خود کردند و این بخش مقام اول نداشت.

در بخش مصاحبه ورزشی نیز هیات داوران اثری را شایسته اول و دوم ندانستند و ویدا باغبانی از خبرگزاری ایرنا، فرهاد شیری از نشریه به هیز و ارشاد خلیل اللهی از نشریه کردستان ورزشی سوم مشترک شدند.

در بخش گزارش مکتوب ورزشی عبدالله رحمانی از خبرگزاری ایرنا و فرهاد شیری از نشریه به هیز به ترتیب دوم و سوم شدند و این بخش رتبه اولی نداشت.

همچنین در این بخش هیرش اسماعیل زاده از نشریه به هیز، اشکان خلیلیان از نظریه کردستان ورزشی و ویدا باغبانی از خبرگزاری ایرنا شایسته تقدیر شناخته شدند.

کد خبر 2760121

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha