دستور تعقیب عامل شهادت نیروی سپاه در چالدران صادر شد

سرویس آذربایجان غربی- رییس کل دادگستری آذربایجان غربی در پی شهادت فرمانده پایگاه یوسف آباد چالدران، با دستوری به دادستان این شهرستان دستور تعقیب، پیگیری قاطع و مجازات عامل شهادت نیروی سپاه را صادر کرد.

به گزارش کردپرس، از روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی ناصر عتباتی روز چهارشنبه در این دستور ضمن تسلیت و تبریک شهادت این شهید مدافع امنیت از دادستان چالدران خواست با استفاده از ظرفیت‌های ضابطان، اقدامات سریع و قاطع برای دستگیری قاتل فراری معمول دارد.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی در بخش دیگری از این دستور به هماهنگی‌های لازم جهت بررسی همه جانبه موضوع با سپاه شهدا و انتظامی استان اشاره و برخورد قاطع با عوامل شهادت شهید «امیرحسین صالحیان» فرمانده پایگاه بسیج یوسف آباد چالدران را مورد تاکید قرار داد.

عتباتی اضافه کرد: ضابطان دادگستری، تحت حمایت همه جانبه دستگاه قضایی هستند و اقدامات قانونی آنها به صورت کامل و همه جانبه از طرف دستگاه قضایی حمایت می‌شود و امنیت مردم و منطقه به هیچ وجه مماشات بردار نیست.

وی ادامه داد: با عوامل ناامنی در منطقه برخوردهای قاطع، شدید و بازدارنده معمول خواهد شد.

 شهید امیرحسین صالحیان روز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ در حین انجام وظیفه برای تامین امنیت مردم میهن اسلامی در ایست بازرسی روستای مرزی یوسف آباد چالدران توسط خودرو زیرگرفته و به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

کد خبر 2759303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha