جاده های مهاباد همچنان بوی مرگ می دهند

سرویس آذربایجان غربی- تصادف رانندگی در جاده مهاباد به میاندوآب و مهاباد به بوکان موجب کشته شدن ۲ نفر و مصدومیت ۲ نفر دیگر شد.

به گزارش کردپرس، درپی برخورد یک دستگاه خودروی پیکان وانت و یک دستگاه موتورسیکلت در جاده مهاباد - میاندوآب حوالی سه‌راهی خاتونباغ، در دم راکب موتورسیکلت  کشته شد و ترک‌نشین آن نیز با مصدومیت شدید به همراه راننده وانت‌بار به بیمارستان منتقل شدند.

در حادثه ای دیگر نیز در پی واژگونی یک دستگاه خودرو سواری دنا به درە ای در جادە مهاباد بوکان، حوالی روستای برهان یکی از سرنشینان خودرو جان خود را از دست داد.

 طی یک ماهه گذشته بیش از ۱۰ نفر از هموطنان در تصادفات رانندگی در مسیر مهاباد به بوکان و مهاباد به میاندوآب کشته و بیش از ۳۰ نفر هم مصدوم شده‌اند.

مسیر مهاباد به بوکان (جاده برهان) ۶۵ کیلومتر طول دارد و به علت وجود پیچ‌های خطرناک تردد اتوبوس و کامیون و سبقت در ۸۰ درصد این مسیر ممنوع است.

این مسیر به علت آنکه ارتباط دهنده استان‌های کردستان و آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود، همواره یکی از پرترددترین مسیرهای جنوبی استان آذربایجان‌غربی محسوب شده و حذف نقاط حادثه‌خیز و افزایش عرض آن در کاهش حوادث رانندگی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است، اما ساماندهی آن تا کنون مورد توجه نبوده است.

کد خبر 2759097

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha