مرد ۹۰ ساله سقزی کرونا را شکست داد

سرویس کردستان- رییس شبکه بهداشت و درمان سقز گفت: مرد ۹۰ ساله مبتلا به ویروس کرونا با بهبود وضعیت جسمانی و سلامتی مناسب از بیمارستان ترخیص شد.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس، انور بهرامی اظهار داشت: این مرد با ارداه قوی، بعد از هفت روز بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) با بهبودی کامل و بدون هیچ علائم کرونا و اکسیژن خون عالی این ویروس کشنده را شکست و روز گذشته از بیمارستان ترخیص شد.

بهرامی با بیان اینکه روز گذشته ۱۱ نفر از مبتلایان به کرونا در هر 2 بیمارستان سقز با کسب بهبودی خود ترخیص شوند، اضافه کرد: امیدواریم با این روند درمانی که در چند روز قبل در پیش گرفتیم، افراد بیشتری از بیماری کرونا نجات یابند و مردم هم با رعایت مسایل بهداشتی از شیوع بیشتر کرونا در شهرمان جلوگیری کنند تا بتوانیم این وضعیت را بخوبی کنترل کنیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سقز افزود:در سه روز گذشته آمارها تقریبا ثابت بوده و فوتی در این شهرستان وجود نداشته و این نشان دهنده این است که مردم به توصیه های بهداشتی خوب عمل کردند و کماکان در خانه مانده‌اند.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته هفت بیمار مشکوک در بیمارستان‌های سقز بستری شدند، یادآور شد: در حال حاضر ۵۰ مورد مبتلا به کرونا در بیمارستان های سقز بستری هستند و بیشتر این افراد جدید، بیماریهای زمینه ای همچون ریه و سرطان دارند.

بهرامی افزود: از مردم خواهشمندم این چند روز هم به هیچ عنوان در تجمعات، مهمانی های و مکان هایی که پرتردد است دوری کنند تا با همدلی و هماهنگی مردم و مسوولان بتوانیم کرونا را نابود کنیم و به زندگی عادی روزهای قبل از کرونا برگردیم.

کد خبر 256968

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha