سارقان حرفه ای در مریوان دستگیر شدند

سرویس کردستان - فرمانده انتظامی شهرستان مریوان از شناسایی و دستگیری ۹ سارق حرفه ای و کشف ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کرد پرس، سرهنگ کامبیز رستم نیا گفت: بعد از دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت اموال، خودرو و کابل شبکه های برق در سطح شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مستقر در کلانتری ۱۱ شهرستان مریوان پس از روزها کار اطلاعاتی دقیق و تفحص و جستجو موفق شدند سارقان را شناسایی کرده و در چند مرحله عملیات پلیسی ۹ نفر از آنها را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان مریوان اظهار کرد: پس از بازجویی، سارقان به ۲۲ فقره سرقت از جمله ۶ فقره سرقت از اماکن خصوصی، ۹ فقره سرقت از منزل شهروندان، سه فقره سرقت کابل برق، سه فقره سرقت موتور سیکلت و یک فقره سرقت خودرو اعتراف کردند.

سرهنگ رستم نیا ادامه داد: بعد از بازجویی دقیق و تشکیل پرونده این تخلفات، سارقین جهت برخورد قانونی روانه زندان شدند و در اختیار مراجع قضایی قرار داده شدند.

وی به شهروندان توصیه کرد ضمن استفاده از تجهیزات بازدارنده در پیشگیری از سرقت، هر گونه موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

کد خبر 25087

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha