پلیس راه مهاباد به صورت رسمی آغاز به کار کرد

سرویس آذربایجان غربی- به مناسبت هفته نیروی انتظامی، واحد پلیس راه مهاباد در راستای ارتقای خدمات ترافیکی و رفاه حال رانندگان، فعالیت رسمی خود را به صورت موقت در ساختمان پلیس راهور مهاباد آغاز کرد.

به گزارش کردپرس، فرماندار ویژه مهاباد در آیین افتتاح این دفتر گفت: افتتاح پلیس راه مهاباد به عنوان یکی از مطالبات مهم شهروندان و دغدغه اصلی رانندگان این شهرستان بود که با تلاش مسوولان و فرماندهان انتظامی آذربایجان غربی طی هفته نیروی انتظامی محقق شد.

عارف خدرلو اضافه کرد: با افتتاح این واحد دیگر شهروندان برای امور ترافیکی و راهنمایی و رانندگی خود نیاز به مراجعه به شهرهای اطراف را ندارند و می توانند نیازهای خود را در سطح شهرستان مرتفع کنند.

او با اشاره به اینکه این واحد فعالیت خود به صورت موقت در ساختمان پلیس راهور مهاباد آغاز کرده است، افزود: زمین احداث ساختمان پلیس راه این شهرستان توسط خانواده خیر "مصطفی پور" اهدا شده و مراحل ساخت آن در سه راهی "دارلک" در مرحله احداث است.

به گزارش کردپرس، قبل از این در صورت وقوع تصادف در محورهای مهاباد، باید پلیس از نقده، میاندوآب و یا سردشت در محل حاضر می‌شد که این مسئله مشکلات عدیده‌ای را برای شهروندان این شهرستان ایجاد کرده بود.

در این آیین سرهنگ دوم "مقصود کیفری" نیز به عنوان رییس پلیس راه مهاباد انتخاب و معرفی شد.

کد خبر 19138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha