امیدآفرینی و انعکاس مطالبات مردم رسالت اصلی صدا و سیما است

سرویس کردستان- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: یکی از رسالت های اصلی صداوسیما، امیدآفرینی و انعکاس مطالبات مردمی است.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس، در مراسمی که در تالار وحدت شبکه استانی برگزار شد از برترین‌های صداوسیمای مرکز کردستان تجلیل شد.

در این مراسم از تهیه کنندگان، مستند سازان و مجریان مرکز کردستان که در ۶ ماهه اول امسال در بین مراکز برتر کشور حائز عنوان‌های برتر شدند تقدیر شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این مراسم، از صدا و سیما به عنوان رسانه پیام رسان نام برد و گفت: امید آفرینی، بیان دغدغه‌های مردم، ترویج سبک زندگی سالم، معنویت و جامع نگری مذهبی و قومیتی از رسالت‌های مهمی است که باید در جامعه کنونی ترویج کند.

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی با اشاره به اینکه امید نقطه اساسی جامعه امروز ماست اظهار کرد: در جامعه ما بیشتر از آنکه ناامیدی وجود داشته باشد احساس ناامیدی وجود دارد و مشکلات اقتصادی و گرانی ها مردم را اذیت می­کند و وظیفه مسئولین است که گلایه ها را حل و فصل کنند و در این میان صدا و سیما با بیان دغدغه ها و مشکلات مردم می تواند کمک حال جامعه باشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان هم در این مراسم با اشاره به اینکه، این رسانه فراگیر، برای تحقق منویات مقام معظم رهبری، پیگیری مطالبات مردم، توسعه استان و تقریب مذاهب از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند گفت: صدا و سیما همواره از رهنمودها و حمایتهای نماینده ولی فقیه در استان استقبال کرده و ارشادات ایشان همچون تابلوی راهنمایی است که خط سیر ما را مشخص می کند.

عبدالملکی مدیر کل مرکز با اشاره به برنامه­ریزی­های جامع محتوایی و نظارت بر روند تولید و پخش برنامه­های صدا و سیما در شش ماهه اول سال 1399 اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز کردستان از لحاظ شاخص میزان مخاطب، رضایتمندی و نفوذ در میان مخاطبین جایگاه فاخری در استان و کشور دارد و هم از لحاظ کمی و کیفی پیشرفت چشمگیری داشته است.

جعفر عبدالملکی همچنین با بیان اینکه رسانه‌های رسمی به ویژه صدا و سیما باید در جهت منظومه فرهنگی حرکت کنند افزود: تحقق چهار محور، دین، امید، اخلاق و آگاهی بخشی به جامعه از اهداف مهم ما در ساخت برنامه‌های مختلف صدا و سیما است.

کد خبر 1877

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha