تصادف زنجیره ای در محور قروه-همدان/مصدومیت بیش از ده نفر

سرویس کردستان- تصادف زنجیره ای بین ده دستگاه خودروی سواری در محور قروه- همدان به علت وزش باد و کاهش دید، منجر به مصدومیت بیش از ده نفر شد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، حوالی ظهر امروز دوشنبه تصادفی زنجیره ای بین 10 دستگاه خودرو سواری در محور قروه-همدان اتفاق افتاد که منجر به مصدومیت بیش از 10 نفر شد.

به گفته مسئول فوریت های پزشکی شهرستان قروه این تصادف زنجیره ای ساعت 13 و 30 دقیقه بعد از ظهر امروز دوشنبه در محور قروه به سمت همدان بالاتر از جاده روستای دوسر بین 10 خودروی سواری اتفاق افتاد.

«شاهرخ محمدی» در گفت و گو با خبرنگار کردپرس از مصدومیت بیش از ده نفر از سرنشینان این خودروها خبر داد و گفت که خوشبختانه مصدومان بدحال نبودند و بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان اعزام شدند.

او میانگین سنی مصدومان را از کودک 5 ساله تا آقای 50 ساله دانست و علت تصادف را هم در وزش شدید باد با گردوخاک و کاهش دید عنوان کرد.

مطابق اظهارات «محمدی» در محور قروه به سمت همدان به دلیل دشت خیز بودن آن منطقه و نبود پوشش گیاهی اکثر اوقات با وزش شدید باد همراه بوده و باعث تصادفات گسترده می شود لذا نیاز است مسئولان فکری برای این محور داشته باشند./

کد خبر 18477

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha