«هوال»؛ مستند یک بازیگر هالیوودی درباره نبرد کردهای سوریه با داعش

سرویس جهان- فیلم مستند «هوال» روایت مایکل اینرایت، بازیگر فیلم های هالیوود از نبرد نیروهای کرد سوریه با داعش است که برای مدتی بازیگری در هالیوود را کنار گذاشت تا در کنار کردها نبرد با داعش در سوریه را به تصویر بکشد.

به گزارش کردپرس، مبارزه کردها با داعش به یکی از سوژه های تولید فیلم از مستند گرفته تا سینمایی و سریال تبدیل شده است. «هوال» آخرین ساخته تصویری از نبرد نیروهای کرد سوریه با داعش است که مبارزه واقعی نیروهای کرد سوریه با داعش را در جریان عملیات ها به تصویر کشیده است.

مایکل اینرایت، بازیگر هالیوود که به نوشته نشریه رئال اسکرین، اسلحه به دست گرفت تا در کنار کردها تجربه جنگ با داعش را پیدا کرده و آن را برای آیندگان ثبت کند، تجربه خود از همراهی با نیروهای کرد سوریه را جذاب توصیف کرده است. او نیز همانند نیروهای کرد سوریه موسوم به یگان های مدافع خلق یا YPG سلاح به دست و دوربین بر پیشانی، فیلمی جذاب و نفس گیر از یک مبارزه واقعی را به تصویر کشده است که ژوپیتر اینترتینمنت آن را تهیه و به بازار هنر روانه می کند.

این فیلم مستند آمریکایی با توجه به اشاراتی که در فیلم به خواسته های سیاسی کردهای سوریه نیز کرده است یک فیلم پیچیده با نگاهی نو به مسائل توصیف شده است.

کد خبر 17694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha