دو کتاب از نویسنده مهابادی رونمایی شد

سرویس آذربایجان غربی- دو اثر جهان در آیینه زمان» و «پرواز زیر باران» از نویسنده مهابادی با عنوان مجموعه‌ای از ۵ داستان و در قالب شعر به نویسندگی سلیمان سیدی در مهاباد رونمایی شد

به گزارش کردپرس، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد در این خصوص گفت: کتاب «جهان در آیینه زمان» روایت خاطرات، تجربه سفر و مسایل جامعه شناسی کشورهای آسیایی و آمریکای جنوبی از جمله هند، کاستاریکا، ونزوئلا، کانادا، آرژانتین و آمریکا به صورت نثر در ۴۶۳ صفحه است.

سیامند جوانبخت ادامه داد: «پرواز زیر باران» نیز شامل ۱۵۳ صفحه در قالب شعر نو و برگرفته از احساسات و مسایل عاطفی بوده که توسط نویسنده تالیف شده است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد اظهار داشت: شمارگان چاپ اول این کتاب‌ها هر کدام ۲۰۰ جلد بوده و توسط انتشارات احسان تهران منتشر شده است.

او گفت: این اداره کتابخانه‌های عمومی را برای معرفی آثار نویسندگان و شاعران شهرستان برنامه ریزی کرده و از ابتدای امسال تا کنون ۷ عنوان کتاب در موضوع‌های مختلف در این شهرستان را رونمایی کرده است.

از این نویسنده مهابادی تاکنون ۶ کتاب به چاپ رسیده است، که «بانوی سبز خیال»، «درگذر ابری زمان»، «از کاراکاس تا مهاباد»، و «فصل پنجم عشق» چهار اثر دیگر سلیمان سیدی است که سال گذشته از آنها رونمایی شده بود.

کد خبر 158553

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha